Benzine zam yolda!

Yanlış bilgilendirme var;

Evet yakıt fiyatları ülkemizde döviz kuru yüzünden sürekli artış içerisinde. Fakat şuan ki yakıt fiyatlarında ki artışın büyük nedeni Brent Petrol'ün mart ayındaki zirve rakamlarına tekrar gelmesi. Evet dövizde büyük etken ama başlıca nedeni Brent Petrol artışıdır. Umarım eski günlere geri dönebiliriz.
Vergi efendim vergi, vergilere öyle zam yapıyorlar ki sizin gibi insanlar bunu kurdan zannediyor.

Yukarıdaki arkadaşımın dediği gibi, sanırım bayramda seyranda artık köye, memlekete de gidemeyeceği ki bu kurban bayramında gidemeyeceğiz.
Başka ülkedeki gençler bırakın gezmeyi, yurt dışına seyehat edebiliyor. Biz daha mahalleden dışarı zor çıkıyoruz D:

Ev ve iş arası gidiş geliş toplam 90km yapıyor.
Aylık 5.000TL'ye yakın yakıt parası veriyorum.
Yemin ederim bezdim artık.
Tuzlada çalışan bir arkadaşıma verdiğim öneri: 2000 civarına bir ev kirala haftanın 2 günü kalsan aynı hesaba gelecek :D
İşin komik tarafı şirketlerin çoğu yakıt desteği için hala komik rakamlar veriyor o da veriyorsa eğer.

Anlık petrol fiyatı:

ALIŞ($) 123,41

SATIŞ($) 123,41

Geçen bir haberde petrolün varilinin 140-150 dolar bandına çıkacağı söyleniyordu. Öyle birşey olursa şu anki fiyatları çok ararız.

Pamuk Prensese sormuşlar: Bir öpücükle nasıl uyandın?

Pamuk Prenses demiş ki: Uyanmasam daha çok öpeceklerdi.

O yüzden müstahak, daha çok severler. :)

Yanlış bilgilendirme var;

Evet yakıt fiyatları ülkemizde döviz kuru yüzünden sürekli artış içerisinde. Fakat şuan ki yakıt fiyatlarında ki artışın büyük nedeni Brent Petrol'ün mart ayındaki zirve rakamlarına tekrar gelmesi. Evet dövizde büyük etken ama başlıca nedeni Brent Petrol artışıdır. Umarım eski günlere geri dönebiliriz.
Brent petrol herkes için artıyor, ama zammı herkes düşük tutarken bizimkiler 3 katı yapıyor.

Geri
Yukarı