Berberde çalışmak

@244765 FreeLancer üzerinden isteğe özel yapabilirsiniz. Çoluk çocukla da uğraşmamış olursunuz.
Teşekkür ederim değerli yorumunuz için, sanırım 1 hafta gibi bir süre çalıştıktan sonra karar vereceğim. Kendime uygun bulmassam tekrar Photoshop ve After Effects üzerinde ustalaşıp Freelancer olarak çalışacağım.
Sorun değil; siz bir deneyin, mutlu olursanız devam edersiniz. Bu foruma böyle sorular sormanızı önermiyorum, çırağın bahşiş aldığını bilmeyen arkadaşlar var.
Teşekkür ederim, sanırım öyle yapacağım. Yazın da kafede çalışmayı istemiyordum açıkçası, patronum iyi birisi olduğu için devam ettim. İstediğim her şeyi yapabiliyordum, ve birçok arkadaş edindim.
Okuyup işsiz kalınca.
Demek istediğinizi anlamadım, biraz daha açık konuşabilir misiniz? Şuan yüksek puanlı bir fen lisesinde okuyorum, fakat meslek edinme konusunda kaygılarım var.
Dostum benim; 5 yıl nereden çıktı? Ustası iyiyse 1 yılda bile öğrenir. Bu ülkede okuyup bir şey olamamak varken mesleğini garantiye almak daha iyidir.
Yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim, sanırım 1 hafta gibi çalışıp kararımı vereceğim. Belki fiyatta oynama bile yapabilir, onu konuşacağım.
Üniversite okumuş, işinde gücünde bir abin olarak git berberde çalış, mesleği güzelce öğren diyorum. Bu memlekette üniversite okumayanlar okuyanlardan daha çok para kazanıyor.
Değerli yorumunuz için teşekkür ederim, 1 hafta gibi çalışıp ona göre karar vereceğim.

Üniversite okumuş, işinde gücünde bir abin olarak git berberde çalış, mesleği güzelce öğren diyorum. Bu memlekette üniversite okumayanlar okuyanlardan daha çok para kazanıyor.
Ben de bunu diyorum; keşke anlamaya çalışsalar.
Yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim, sanırım 1 hafta gibi çalışıp kararımı vereceğim. Belki fiyatta oynama bile yapabilir, onu konuşacağım.
Ben teşekkür ederim, başarılar dilerim. 😁

Meslek liseleri > düz lise gibi düşünün, okuyup bir şey olmazsa en azından bir mesleğiniz olur. Bir meslek öğreneceksiniz bu sizin artınız olacak ve oradan devam edebilirsiniz, tabii bunun için biraz sabır etmeniz gerekiyor. Evde boş boş oturmaktansa iyi olacaktır. Hele pandemi de bu para verilir mi diyen arkadaşa bir tarafımla güldüm. Millet takır takır işçi çıkartıyor, çıkartamayan ücretsiz izin veriyor.

Geri
Yukarı