Berberler neden böyle?

tekken12

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar az önce berbere gittim dedimki yanları kat kat yap üstlerdende az kes. Saçımın %70'ini kesti gittiğim bütün berberler böyle kısa saç bana hiç yakışmıyor. Bilerek mi yapıyorlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar az önce berbere gittim dedimki yanları kat kat yap üstlerdende az kes. Saçımın %70'ini kesti gittiğim bütün berberler böyle kısa saç bana hiç yakışmıyor. Bilerek mi yapıyorlar?

Bende bilerek yaptıklarını düşünüyorum.
Mahalle berberleri genellikle öyle oluyor üst bir kuaföre görünmeniz lazım ki adamakıllı yapan çok az varsa da sosyal medyada ünlü oluyorlar ondan gelen şımarıklık ile de fiyatı uçuyorlar.

Bunun en iyi yöntemi sözlü model istememek.
Size yakaşacağını düşündüğünüz saç modelinin görüntüsü ile gidin.
İlk kesimlerde model oturtmak için devamlı gelmeni ister berber. Saç oturursa işte o zaman sen berberi o da seni tanır. Ben bu şekilde taşınana kadar 10 yıl aynı kuaföre tıraş oldum ve saç imajım hiç bozulmadı.

Bilerek değil de başka bir şey yapmayı bilmiyorlar. Ben şahsen mahalle berberlerinin yüzde 70 inin lisede geometriden kaldığını düşünüyorum. Bende geçen kestirdim 0 simetri dışarıdan bariz belli oluyordu kendim evde düzelttim.

Yeni konular

Geri
Yukarı