Beslenme planım kilo almama engel mi?

raider3737

Decapat
İyi günler, haftanın 3 günü vücut geliştirme yaparım. Kilo almaya çalışıyorum. Spor günlerinde pirinçunu, yulaf ve tavuk pilav tüketiyorum. Bunlar kaloriyi tamamlıyor. Spor yapmadığım günler ise spor yaptığım günlere göre daha az yiyorum ama gene bayağı yiyorum. Bu şekilde kilo alabilir miyim?
Malum fiyatlar çok yüksek her gün yiyecek kadar malzeme alamıyorum.

İyi günler, haftanın 3 günü vücut geliştirme yaparım. Kilo almaya çalışıyorum. Spor günlerinde pirinçunu, yulaf ve tavuk pilav tüketiyorum. Bunlar kaloriyi tamamlıyor. Spor yapmadığım günler ise spor yaptığım günlere göre daha az yiyorum ama gene bayağı yiyorum. Bu şekilde kilo alabilir miyim?
Malum fiyatlar çok yüksek her gün yiyecek kadar malzeme alamıyorum.
Günlük kalori ihtiyacından fazla alırsan kilo alırsın, az alırsan kilo verirsin olay bundan ibaret aslında.

Hocam diyorum ya spor günleri günlük almam gersken kalorinin üstüne çıkıyorum diye. Yani mesela Çarşamba günü 3500 kalori aldım kilo aldım. Perşembe günü gene 3500 kalori almasam kilo kaybı olur mu?
Mesajı detaylıca okuman yeterli keninde söylüyorsun, üstüne çıktığın günlerde alırsın, altına düştüğün günler verirsin fakat gözle görülür şekilde bir görünüm kısa vadede olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı