Beslenmenize ne kadar harcıyorsunuz?

Sağlıklı besinleri! tüketmeye özen gösteriyorum deyip işlenmiş et ürünü tükettiğini söylüyorsun. Tükettiğin gramajı çok sanmandan daha da acısı sucuğu et sanman... Çilekli soda dediğin de basit şeker. Günde 1 tane içtiğin mocha da büyük ihtimal toz içecek. Çünkü 2 TL'ye mocha bilmiyorum ben.
Sen pahalı ürünleri alıyorsun demek ki, ucuz mağazalarda gezsen 2 TL'ye mocha bulursun. Herkes zengin değil. Toz içecek olduğu doğru.

Önemli olan vücudun ihtiyacını karşılamak. Sonuçta her insan ölümsüz değil, yaş ilerledikçe vücut yıpranır. Sonsuz bir hayatımız varmış gibi yaşamanın bir anlamı yok.

Sen pahalı ürünleri alıyorsun demek ki, ucuz mağazalarda gezsen 2 TL'ye mocha bulursun. Herkes zengin değil. Toz içecek olduğu doğru.

Önemli olan vücudun ihtiyacını karşılamak. Sonuçta her insan ölümsüz değil, yaş ilerledikçe vücut yıpranır. Sonsuz bir hayatımız varmış gibi yaşamanın bir anlamı yok.
Dostum kimse fakirsin diye tepki göstermiyor. Ayrıca ben de zengin değilim. Sadece kendime saygım var. Senin yazdıklarında komik olan yaptıklarını sağlıklı sanman. Beslenme şeklin sağlıklı değil bilgin olsun.

Dostum kimse fakirsin diye tepki göstermiyor. Ayrıca ben de zengin değilim. Sadece kendime saygım var. Senin yazdıklarında komik olan yaptıklarını sağlıklı sanman. Beslenme şeklin sağlıklı değil bilgin olsun.
Ben genel olarak abur cubur tüketmiyorum. Her gün et, ekmek, soda ve su gibi besinleri tüketiyorum. Bence abur cubur ve fast food tüketenlere göre daha sağlıklı.

Geri
Yukarı