"Beta işletim sistemleri" adında ayrı bir kategori açılmalı

Beta İşletim sistemleri için kategori oluşturulmalı mı?

• Oy verenlerin toplamı
    25
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

WindowsMan

Centipat
Yer
Diomede Adaları
Bence böyle bir kategori açılmalı ve burada işletim sistemleri hakkında profesyonel bilgi sahibi olan kişiler konu açmalı. Sizin düşünceleriniz neler?

Adı üstünde beta zaten hataları olabilir, tam sürümler dışında mantıksız olacaktır.

Longhorn falansa bilemem.

Evet Longhorn, Whistler gibi işletim sistemleri için gerekiyor bence.
Bu kategorinin açılması gerek. @Recep Baltaş
Malesef açılmayacak gibi hocam. Bende isterim açılmasını da Recep Baltaş falan genelde foruma fazla bakmıyor. Çok zor değil aslında açması ama görmesi gerekiyor. Yan komşunuz değilde yaptırması bayağı zor. Bende etiketleyeyim hadi belki görür @Recep Baltaş

Malesef açılmayacak gibi hocam. Bende isterim açılmasını da Recep Baltaş falan genelde foruma fazla bakmıyor. Çok zor değil aslında açması ama görmesi gerekiyor. Yan komşunuz değilde yaptırması bayağı zor. Bende etiketleyeyim hadi belki görür @Recep Baltaş
Hocam konuyu gören herkes etiketlerse görür. :D
@Recep Baltaş Hocam görün.

Son düzenleme:
Gerekçemi de diyeyim: Insider kullanan kişi sayısı bir elin parmağını geçmez. Kategori çöplüğünden başka bir şey değil.

Recep abi Windows longhorn, whistler gibi işletim sistemleri hakkında konuşulsa kötü mü olur?

Ya Allah aşkına hiçbir zaman günyüzü görmemiş işletim sistemleri için kategori mi açacağız?

Recep Baltaş falan genelde foruma fazla bakmıyor.

Kanka 5 çözümün var. Yazıyla beş. 1500 çözümü olan ben bakmıyorsam ben öleyim artık.

Önemli bir konu olursa bana iletiliyor zaten ki şu konuyu görmesem de bir önemi yokmuş yani.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı