Bir Beta, Alfa olabilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben hiç ses eğitimi almadım fakat, böyle bir acapella yaptım. Sence çok mu kötü bu technopattakilerin düşündüğü gibi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bana kalırsa fikir iyi arka plan iyi bir tek aksanın kötü.

Hayır sen olayı bilmiyorsun. Bundan yaklaşık bir yıl önce Youtube kanalı için fikir sormuştu burada. Ondan özgüveni kırık sanırım.
Ya umut abim, burda insanlar sana aptal diyince sen aptal olurmusun? Hayır olmazsın, milletin dediğiyle hareket edilmez.

Bana kalırsa fikir iyi arka plan iyi bir tek aksanın kötü.
Herkes öyle diyor gerçi. Birde laptop mikrofonuyla kayıt alınca, sözler pek anlaşılmıyor. Hem mikrofona yakın olmam lazım ama olamam. Mikrofon tam ekranın üstüne monteli. 1500-2000 TL'ye Audio Technica AT-2050 stüdyo mikrofonu almam lazım. O mikrofonun girişi XLR diye geçer. Onun yanına 500-700 TL'ye güzel bir ses kartı almam lazım, yoksa mikrofon çalışmaz.

Ya umut abim, burda insanlar sana aptal diyince sen aptal olurmusun? Hayır olmazsın, milletin dediğiyle hareket edilmez.
Tabiki de hayır ama bazı insanlar insanların fikirlerini çok önemser.

3310'u ile BİM'den cips çaldık videosu çekip 300-500 bin takipçisi olan çocuklar var Erdem. Ne varsa onunla başla, çok sürmez her ekipmanı tamamlarsın. :)
Anlıyorum fakat, ondan sonra "Fakir misin?" tarzı yorumlar almak istemem. Öyle bir algı yüzünden 1000 aboneden ileriye gideceğimi pek sanmam.

Bu tür tabakalaşmayı ve kategorileştirme ile bir yere varamayız. Kendiniz olmak yerine bir sıvı gibi kabın şeklini almak istiyorsanız bu sizin tercihiniz. Zaten diğer konuların gibi bu konuyu da sağ sola çekip ortaya garip bir şey yapmışın.

Ve evet ne kadar uyarsak da ceza da versek seninle 1 arpa boyu yol alamadık ve bu gidişle de alamayacağız. Ve yine açıkçası beklediğim gibi oldu.

Dediğim gibi özgün olmak yerine kendini belli kalıplara sokabilirsin. İsmi Beta olsun, Alfa olsun, Ahmet olsun, Mehmet olsun; fark etmez. Seçim sizin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı