Bir Beta, Alfa olabilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Batıl İnançlar olur ya, şunu yaparsan bu olur gibisinden, yazdıklarında aynı türden erdem

O iş öyle değil. Mevzu genetik kod değil, yetiştirilme tarzıdır. Alfa beta olayı kalıtsal bir şey değil. Bu konu tamamen sosyoloji ve psikoloji ile açıklanabilir.

Bir erkeğin ya da bir kadının mizacı, tamamen ailede öğrenilenler ve toplum ile olan ilişkiler sonucunda şekilleniyor.
Ben hayatım boyunca Baba Oğul tarzında doğdum. Yürüyüş, arabalarla gitmeler hep baba oğul. Evin içinde aylardır otururum.

Not: Benim toplum ile hiçbir zaman ilişkim olmamıştır. Anaokulu zamanımdan, bu zamana kadar bir tane bile gerçek hayattan arkadaşım olmadı. Hala yok ve açıktan okuyan, Powerpuff Girls izleyen bir insanım.
Sen bana kalırsa bırak bu işleri. Takıl dışarıda. İllaki biriyle tanışacaksındır.

Sabah dışarı çıkıyosun dostum alıyorsun eline manganı gidiyorsun sahile veya bir kafeye alıyorsun eline içeceğini büyük zevkle hem kitabını okuyorsun hem hayattan ufak ufak zevk almaya bakıyorsun, şuan acayip bir şekilde işsizlik psikolojisindesin. :D

Erdem öyle veya böyle popüler çocuksun. Açtığın birçok başlık içerik kalitesinden bağımsız olarak söylüyorum, trend oluyor. :) Bu başlık bile 74 mesaj olmuş. Bence Youtube, Twitter para kazanacağın yerlerde vakit geçirsen playboy olmuştun şimdi. :) edit: 75

Son düzenleme:
Erdem öyle veya böyle popüler çocuksun. Açtığın birçok başlık içerik kalitesinden bağımsız olarak söylüyorum, trend oluyor. :) Bu başlık bile 74 mesaj olmuş. Bence Youtube, Twitter para kazanacağın yerlerde vakit geçirsen playboy olmuştun şimdi. :) edit: 75
Ekipmanım yok ki? Birde internetim kötü. Herşey yolunda olsa, YouTuber'lık yapacağım.

3310'u ile BİM'den cips çaldık videosu çekip 300-500 bin takipçisi olan çocuklar var Erdem. Ne varsa onunla başla, çok sürmez her ekipmanı tamamlarsın. :)

3310'u ile BİM'den cips çaldık videosu çekip 300-500 bin takipçisi olan çocuklar var Erdem. Ne varsa onunla başla, çok sürmez her ekipmanı tamamlarsın. :)
(Dislike sebebi yüzünden mesaj silinmiştir.)

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı