Ben sadece Enes'in daha önde olduğunu düşünüyorum. Adam bir konu işliyor 3 gün sonra aynı konuyu beyaz kurt işliyor. Beyaz Kurt'un ufku geniş değil sanırım. Bir kere Enes'ten önce çıksın da konuları önce o işlesin. Ayıp.

Ben sadece Enes'in daha önde olduğunu düşünüyorum. Adam bir konu işliyor 3 gün sonra aynı konuyu beyaz kurt işliyor. Beyaz Kurt'un ufku geniş değil sanırım. Bir kere Enes'ten önce çıksın da konuları önce o işlesin. Ayıp.
Sadece Enes gündemi daha hızlı takip ediyor ve değerlendiriyor. Beyaz Kurt ise çok konuşulan olayları biraz geç değerlendiriyor.

Zaten millet ne diyorsa bu kanallarda onu diyor aşırı övünmemek lazım.
Aynen öyle, belli bir izleyici kitlesinin duymayı istediği şeyleri söylüyorlar, o izleyici kitlesi de duymak istediklerini söyleyen birisi olunca onu daha çok izliyor, o kanallar da daha çok izlenmek için daha çok popülist davranmaya başlıyor. Böylece başka fikirlere kapalı bir düşünce yapısı oluşuyor, bu yüzden bu tür "eleştiri" kanallarından hiç haz etmiyorum şahsen.

Bu konuyla birlikte beyaz kurt ve sadece Enes hakkındaki düşüncelerinizi almak istiyorum. Ben çoğunlukla beyaz Kurt'u takip ediyorum, ama ara sıra sadece Enes'i de izliyorum.

Sevmiyorum saçma şeyleri eleştiriyorlar para dağıtan bir eleman var İbrahim diye bot basıyormuş yani bunu neden inceler eleştirir video çekersin yani ne yararı var genel olarak böyle saçma şeyleri eleştiriyorlar tabii bazen düzgün şeylerde oluyor fakat 10 da 1 falan.

Yeni konular

Geri
Yukarı