BF 2042 vs FIFA 23 vs God of War vs Assassin's Creed Valhalla

Daha fazla  
Bu 4 oyun arasında kaldım. Arasından birini alacağım. Hangisini almalıyım?

Screenshot_20230630-141828_Steam.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
BF1 var.

Vallahi bende ikisi arasında kaldım. Acaba FIFA 24 mü beklesem. God of War da millet çok övüyor ama oyun sanki sıkar gibi hep aynı şeyleri yapıyoruz gibi geldi.
Bence indie veya ucuz oyunlara da donebilirsin. 1 tane GOW yerine 5-6 tane indie oyun tercih ederim ben.
bkz. Omori/V Rising/Killing Floor 2/High On Life/Hitman Absolution/Cuphead/Vampire Surviors/7 Days to die

Gibi bir sepet yapıp hepsi alınabilir. Sadece bir oyundan çok daha fazla zaman geçirtir ve daha çok eğlenirsin büyük ihtimalle.
(Zaten V Rising ve Killing Floor 2 gibi oyunları istediğin kadar oynuyabilirsin, Vampire Survivorsta baya uzun süre bağımlılık yapan bir oyun)

Bence indie veya ucuz oyunlara da donebilirsin. 1 tane GoW yerine 5-6 tane indie oyun tercih ederim ben.
Bkz. Omori/V Rising/Killing floor 2/high on Life/Hitman Absolution/Cuphead/Vampire Surviors/7 Days to Die.

Gibi bir sepet yapıp hepsi alınabilir. Sadece bir oyundan çok daha fazla zaman geçirtir ve daha çok eğlenirsin büyük ihtimalle.
(Zaten V Rising ve Killing Floor 2 gibi oyunları istediğin kadar oynayabilirsin, vampire survivorsta bayağı uzun süre bağımlılık yapan bir oyun)

Hocam yeni 3060'lı PC topladım. Biraz ağır kaliteli bir şeyler oynamak istiyorum. Onlar bana göre değil pek. God of War önerir misiniz?

Hocam yeni 3060'lı PC topladım. Biraz ağır kaliteli bir şeyler oynamak istiyorum. Onlar bana göre değil pek. God of War önerir misiniz?
Valla ben 5-6 saat oynayıp sıkılmıştım ama güzel hikayesi ve sinematikleri var. Çok fazla puzzle vardı o en çok sıkmıştı. Önceki god of war (eski tür oyunlarda) daha fazla zevk alıyordum.

Şuan GoW oynuyorum 13 saatim var. Arkadaşım da bugün bitirdi.(21 saati var ama başarım falan kasacak daha.) Oyun aşırı iyi ama tek sıkıntısı bazen bulmacalar bir tık sıkıyor ama benim oynadığım yere kadar aşırı zor bulmaca yoktu ama sonlara doğru daha da zorlanıyormuş ama atmosfer , aksiyon , mekanik, lore her şey şahane. (Daha bugün FİFA 23 aldım onun için yorum yapamayacağım.)

Geri
Yukarı