Biber gazı önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
1
Arkadaşlar yaşım 16 (17'den gün aldım) 5 senedir kick boks yapmaktayım 6 aydır yapmıyorum. Yaşadığım mahalle ve şehir "keko",tinerci, bulaşkan tiplerle dolu kavga etmekten korkmuyorum ama bu tipler ya 5-6 kişi geziyor, ya da yanlarında mutlaka bıçak bulunduruyorlar dediğim gibi kavga etmekten korkmuyorum. hatta karşı tarafı bayıltana kadar döverim ama tam kavga esnasında bıçak çıkartma olasılığı yüksek olduğu için işimi şansa bırakmak istemiyorum. Sizlerden isteğim bana küçük boyutlu ama etkili bir biber gazı önermeniz, biber gazını kavgadan 5-6 saniye önce karşı tarafın gözlerine sıkacağım bu sayede, o gözlerini acı içinde ovuştururken bende temiz bir şekilde dövüp, sıfır hasar ile kavgadan çıkmak istiyorum. Yani fiyatı mühim değil ama mutlaka etkili ve kolay kullanıma sahip biber gazı önerisi istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nato markalı biber gazını öneririm, kendim arabada da taşıyorum. Elime alınca gözlerim yaşarıyor desem yeridir.

Nato biber gazı

Şimdi bu adam o kask ve eldiven ile bunlara vursa silah sayılıp suçlu duruma düşecekti. Biber gazı bu tarz insan dışı yaratıklara karşı kullanılabilir:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Biber gazının öldürücü bir etkisi yoktur, herhangi bir av bayiide buluna bilir. Bu tip ürünlerde en pahalısı her zaman en iyisidir. Ama bütçen varsa bu tip durumlarda kuru sıkı bir silah taşıman daha iyi olabilir ve karşı tarafı epey korkutacaktır.

Bireyler kendini korumak için silah, gaz, bıçak kullanmamalıdır. Devlet diye bir şey varsa bireyin güvenliğini sağlamalıdır.
Konuyu saptırmayın lütfen.Sadece KENDİMİ KORUMAK AMAÇLI biber gazı önerisi istiyorum.
Biber gazının öldürücü bir etkisi yoktur, herhangi bir av bayiide buluna bilir. Bu tip ürünlerde en pahalısı her zaman en iyisidir. Ama bütçen varsa bu tip durumlarda kuru sıkı bir silah taşıman daha iyi olabilir ve karşı tarafı epey korkutacakdır.
16 yaşındakine kuru sıkı vermiyorlar ki.

Konuyu saptırmayın lütfen.Sadece KENDİMİ KORUMAK AMAÇLI biber gazı önerisi istiyorum.

16 yaşındakine kuru sıkı vermiyorlar ki.
Ben de "ruhsatlı" bir şekilde silah var ama nedense kullanmıyorum. Gözüne biber gazı sıkıp dövmek adamlık mı orası muamma. Ya hiç kavga etme, bakma. Ya da adam gibi et. Onlardan ne farkın kalacak, biber gazı alınca?

Ben de "ruhsatlı" bir şekilde silah var ama nedense kullanmıyorum. Gözüne biber gazı sıkıp dövmek adamlık mı orası muamma. Ya hiç kavga etme, bakma. Ya da adam gibi et. Onlardan ne farkın kalacak, biber gazı alınca?

Adamlık olup olmaması umrumda değil yeter artık rahatça gezdirmiyorlar adamı tek çare bu onlar bıçak taşıyorsa ben neden biber gazı taşımayayayım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı