Jenix biber gazı alınır mı?

Linux Torvalds

Centipat
Makaleler
1
Bıçağın çok gereksiz ve suç teşkil etmesinden mütevellit biber gazı almayı planlıyorum. Kaliteli olarak jenix markasını önerdiler fiyatı 160 TL. 40ML için sizce fazla değil mi? Sanki 2-3 defa sıksam bitecek kadar küçük duruyor. NATO ona göre daha ucuz ancak bana bayağı kaliteli lazım.

NATO tercih ederim daha sağlam.

Yani bana sıktınmı direk yakacak lazım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
. :D buna benzer olmasın mesela. Ancak adam bana göre burada sıkmayı da bilmiyor.

Yani bana sıktınmı direk yakacak lazım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
. :D buna benzer olmasın mesela. Ancak adam bana göre burada sıkmayı da bilmiyor.
Hocam zaten biber gazı direk etkisiz hale getirmez, karşıda olan kişi ile olan mesafenizi biraz açıp olay bölgesinden kaçmanıza sağlar.
Yakın mesafede boğuşurken sıkılan biber gazı ise ağır bir sersemletme sağlar.

Hocam zaten biber gazı direk etkisiz hale getirmez, karşıda olan kişi ile olan mesafenizi biraz açıp olay bölgesinden kaçmanıza sağlar.
Yakın mesafede boğuşurken sıkılan biber gazı ise ağır bir sersemletme sağlar.

Ancak bazen görüyorum o kadar iyi biber gazları var ki adam gözünü 10 dakika boyunca bile zar zor açıyor. Bu tarzlar için NATO iş görür mü? Kaç tane yeterlidir sizce?

Geri
Yukarı