Bıçak taşımak suç mu?

Şehir dışına arabayla çıkacaksınız değil mi? Polis bir şey demez kamp için kullanıyorum dediğinizde. Bu arada tavsiyem opinel alabilirsiniz. Opinel inox çeliğinden yapıldığından dolayı düz bir taşa bile sürtülerek bilenebilen bir çakı. Tam outdoor'cuların bıçağı.
hocam genelde şahsi araç ama bu sefer uçak veya otobüsle gideceğiz ve alışveriş için şehrede gireceğiz.

Hocam genelde şahsi araç ama bu sefer uçak veya otobüsle gideceğiz ve alışveriş için şehrede gireceğiz.

Valizinize atın uçakta. Eğer yanınızda almaya çalışırsanız el koyarlar. Şehir içinde de çantanız içinde gezdirebilirsiniz. Eğer ağır bir kontrol varsa keko taktiği çalılara atarsınız sonra işiniz bitince gider geri alırsınız :D

Hocam kamp için çok absürt olmayan bir bıçak veya çakı kullanabilirsin. Boyutunun önemi yok, niteliği önemli. Çantanda veya kapalı bir kutu içinde, outdoor amaçlı her türlü uygundur.
Yanıt için teşekkürler isveç çakısı tarzında çakılar dışında sizinde öneriniz bulunuyor mu outdoor için?

Valizinize atın uçakta. Eğer yanınızda almaya çalışırsanız el koyarlar. Şehir içinde de çantanız içinde gezdirebilirsiniz. Eğer ağır bir kontrol varsa keko taktiği çalılara atarsınız sonra işiniz bitince gider geri alırsınız :D

Hocam hiç üstüm aranmadı polis bile çevirmedi ama bıçak taşıdığımda gelir bulur beni şansıma :D

Yanıt için teşekkürler isveç çakısı tarzında çakılar dışında sizinde öneriniz bulunuyor mu outdoor için?
Aynen tam olarak o türden bahsediyorum. Victorinox modeli olarak geçiyor. AVM, havaalanı, devlet binaları hariç ülkenin her yerinde taşıyabilirsin.

Dosya Ekleri

• victorinox-1-3713-huntsman-z.jpg
    victorinox-1-3713-huntsman-z.jpg
    35 KB · Görüntüleme: 29
Hocam hiç üstüm aranmadı polis bile çevirmedi ama bıçak taşıdığımda gelir bulur beni şansıma :D

Cebinde durmuyorsa çantan da ise dersin topluca kampa gidiyoruz diye bir şey demezler. Ben Ankara'da üstümü aradılar çantamda çakı vardı kamptan geldim dedim saldılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı