Bıktım artık sizden

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@377660 efendim beni biliyorsunuz. Teknolojiden pek anlamam. Uzmanlık alanımdan açıklama yapmak istemiştim. Başka yerlerde de yardımcı olmak istedim ancak orada maalesef şevkim kırıldı.
Evet hocam, sizi zaten hep Eğitim kategorisinde görüyorum ve az çok bilgili olduğunuz konuları anlayıp o konularda size etiket atıyorum. DA zaten fazla emek verilmeye gelmeyen bir forum. 10 mesajın 9'u yanlış bilgilerle donatılmış olan bir forumda nasıl bir bilgi paylaşımı yapabiliriz ki? Sizin uzmanlık alanınız eğitim, ancak forumda eğitimden anlanılan tek şey "aşk" olduğu için fazla zaman harcamaya gerek kalmıyor. Ben ara sıra TP'de cezalı olunca ya da kafa dağıtmak için girerim. 3-5 üye dışında bomboş bir ortam. Açık söyleyeyim beni sınırsız uzaklaştırsalar umurumda bile olmaz. TP, sunucu dışında çoğu şey bakımından daha iyi.

Orası kendisine forum diyebilecek seviyeye asla gelemeyecek.

Açmıştım açar açmaz 5 yıl vermişlerdi. White Ravens adlı bir moderatör (!) laf etmişti.

Düzenleme yapmazlar. Orası kapatılsın. Suriye bile DA'dan daha iyi bir yer.
Evet, hesap açtığınız an bir moderatör size öylece laf etti ve siz de öylece ban yediniz. (!)

Veya hiç çifte hesap açmadınız, forumu trollemediniz. Tamamen masumsunuz. (!)

Son düzenleme:
Donanım arşivinin kitlesi %90 kanser kitledir. 10-15 yaş civarı kendini birşey sanan ukala veletlerde dolu beş para etmez bir yer. Zaten insanlar böyle olduğunu önceden bilse o siteye uğramazlar bile.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı