Bilgisayar Aniden Donuyor

Harddiskinizi farklı bir bilgisayara harici olarak bağlayıp aynı işlemi yapacaksınız.

Yine sata kablosuyla başka bilgisayarın anakartına mı bağlayacağım? Sizin videoda LLF bozar falan diyor ne derece doğru? Bir de MaxBlast neden olmadı sizce videodaki gibi gidiyordum?

Size videodaki kişinin 2.30'dan sonra söylediklerini dikkate almayın diye uyarmıştım zaten. Söylediklerimi de okumuyorsunuz sanırım. Ayrıca yönergelerimi tam olarak uygulayacak tecrübeye sahip değilsiniz bu konuşmanın sonu olmaz. Sorun zaten harddiskinizde. Low Level Formatı beceremezseniz diskinizi değiştirin. Kolay gelsin.

Size videodaki kişinin 2.30'dan sonra söylediklerini dikkate almayın diye uyarmıştım zaten. Söylediklerimi de okumuyorsunuz sanırım. Ayrıca yönergelerimi tam olarak uygulayacak tecrübeye sahip değilsiniz bu konuşmanın sonu olmaz. Sorun zaten harddiskinizde. Low Level Formatı beceremezseniz diskinizi değiştirin. Kolay gelsin.

Yok onu anladım da başka bir şey için demiştim onu. Ama MaxBlast'ı yanlış yapmak mümkün değil ki. Sadece başlangıçtan ilerliyordum F'ye basıp Agree dedim onun gibi ama ona gelen ekran bana gelmedi onu anlayamadım.

Hocam siz MaxBlast'ı geçin. Benim önerdiğim LLF programını kullanın.

Hocam nasıl yapacağım? Başka bilgisayara takmam gerekiyormuş da nasıl görecek Windows yüklü harddiski?

Hocam siz MaxBlast'ı geçin. Benim önerdiğim LLF programını kullanın.

Hocam konuyu bulamadım başka bilgisayara nasıl bağlayacağım harddiski? @Nazım Paşa

@Nazım Paşa olmadı

Bilen yok mu? @Nazım Paşa @Neurevt @Recep Baltaş

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı