Çözüldü Bilgisayar çalışıyor ama görüntü gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Eğer toplama bilgisayar ise işlemci, RAM yada ekran kartı gibi parçaları doğru taktığından ve slotlarına iyi oturduğuna emin olduktan sonra tekrar dene. Birkaç sefer bazı kişilerin sorununu böyle çözdüm.

Anakartta LED ışığı olmaz ki? Şu an kullandığım sistemde de yok öyle bir şey.
@MgamerXX
LED ışığı dediğim kırmızı bir ışık yanıyor ya CPU ve RAM gibi, ben işlemciyi oturtamadığım da aynısı başıma gelmişti ışık yanınca düzelttim açılmıştı.
Bundan bahsediyorum.
dram-led-light-compressed-2.jpg

Eğer toplama bilgisayar ise işlemci, RAM'ya da ekran kartı gibi parçaları doğru taktığından ve slotlarına iyi oturduğuna emin olduktan sonra tekrar dene. Birkaç sefer bazı kişilerin sorununu böyle çözdüm.

RAM'i birkaç kez çıkartıp taktım ekran kartında bir sorun göremiyorum fanları çalışıyor.

LED ışığı dediğim kırmızı bir ışık yanıyor ya CPU ve RAM gibi, ben işlemciyi oturtamadığım da aynısı başıma gelmişti ışık yanınca düzelttim açılmıştı.

Ana kartımda ışık yok.

RAM'i birkaç kez çıkartıp taktım ekran kartında bir sorun göremiyorum fanları çalışıyor.

Yazdığıma bakın.

@MgamerXX
Bundan bahsediyorum.
Eki Görüntüle 1802376

Her anakartta yok hocam. H610M kullanıyorum, 2 kez baktım ama göremedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı