Bilgisayar donuyor ve ses takılıyor

demir05

Centipat
Merhabalar, yaklaşık 1 hafta önce bilgisayarımı servise göndermiştim ve geldiği günden beri neredeyse her saat başı 5 saniye kadar donuyor. O an masaüstünde hangi ses varsa takılıyor, kendini tekrarlıyor. Driver'ı silip tekrar kurmama rağmen halen bilgisayar donuyor. Sebebi ne olabilir? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, yaklaşık 1 hafta önce bilgisayarımı servise göndermiştim ve geldiği günden beri neredeyse her saat başı 5 saniye kadar donuyor. O an masaüstünde hangi ses varsa takılıyor, kendini tekrarlıyor. Driver'ı silip tekrar kurmama rağmen halen bilgisayar donuyor. Sebebi ne olabilir? Teşekkürler.

Bilgisayar ağır çekim gibi olup dırrr sesi mi geliyor?

Gönderdiğiniz servise bilgisayara sıra sıra ne yaptığını sorun. Neden servise göndermiştiniz? Buna göre servisin ne yaptığını tahmin edebiliriz. Sürücü kurmuş ise DDU ile kaldırıp tekrar kurun.
mediamarkta göndermiştim kasamın fanları bozuktu yeni fanlar ile değiştirip tekrar monte ettiler DDU ile kaldırıp kurdum zaten düzelmedi
Bilgisayar özelliklerinizi atarsanız yardımcı olabilirim. Belki işlemciniz vb. kötüdür.
RTX 2060 + i7 8700K 3.70ghz + 16gb ram + MSI Z370 A-Pro
Bilgisayar ağır çekim gibi olup dırrr sesi mi geliyor?
Tam olarak aynısı bazen tam donuyor bazen ağır çekim moduna girmiş gibi oluyor ama baya ağır çekim ve dırrrrrrr sesi geliyo
Bilgisayarınızda gizli mining yapılıyor olabilir. Görev yöneticisinden kontrol ediniz.
1618213907831.png

Değerler normal gibi sizce ?

Son düzenleme:
mediamarkta göndermiştim kasamın fanları bozuktu yeni fanlar ile değiştirip tekrar monte ettiler DDU ile kaldırıp kurdum zaten düzelmedi

RTX 2060 + i7 8700K 3.70ghz + 16gb ram + MSI Z370 A-Pro

Tam olarak aynısı bazen tam donuyor bazen ağır çekim moduna girmiş gibi oluyor ama baya ağır çekim ve dırrrrrrr sesi geliyo

Eki Görüntüle 970214
Değerler normal gibi sizce ?
Aynısı bende oluyordu. Servise gitti ve anakartı bozuk çıktı. Sizde bi baktırın isterseniz.

Normale benziyor ama yine de görev yöneticisinden işlemler kısmına gidin orada "miner" "mining" gibi dosyalar varsa onu kapatın. Artık açılmasın diye de yine görev yöneticisinden başlangıç'a gidin ve o programı bulup etkinleştirildiden devre dışı bırakıldı yapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı