Çözüldü Bilgisayar durup dururken kapanıp açılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bilgisayarım durup dururken kapanıp açılıyor ancak kasa kapanmıyor, çalışmaya devam ediyor. Monitörde no signal yazıp tekrar açılıyor. Açıldığında da her şey kapanmış oluyor. Neden olabilir?

Çözüm
Biosu sıfırlayın. Eğer ki ekran kartına oc yaptıysanız fabrika ayarlarına geri dönün.

Daha öncesinde sıvı sogutucu taktığım sistemde anakart devrelerine arka plak temas ettigi icin cihaz açıldıktan cok kısa bir süre sonra aynı olayı yaşıyordum varsa böyle bir durum kontrol ediniz.
Biosu sıfırlayın. Eğer ki ekran kartına oc yaptıysanız fabrika ayarlarına geri dönün.

Daha öncesinde sıvı sogutucu taktığım sistemde anakart devrelerine arka plak temas ettigi icin cihaz açıldıktan cok kısa bir süre sonra aynı olayı yaşıyordum varsa böyle bir durum kontrol ediniz.

Çözüm
Sıvı soğutma hiç kullanmadım,ekran kartı da standart perfomansı ile çalışıyor ancak pubg lite girdim sonra benden directx runtime kurmamı istedi kurmaya çalıştığımda yönetici izin vermedi dedi ve bu yüzden internetten directxi kurdum ve oyun açıldı sonra kapandı bu 3 kere felan oldu

Sadece pubg demi yaşıyorsunuz bu durumu ?
Pek sanmıyorum ama yine denemekte fayda var
Oyunu sıfirdan kurmak
Format atmak, güncel driver ve chipset yüklemek

Birde bios guncel mi onu kontrol et
Biosun sürümünü dxdiag dan görebilirsin

Belkide pubg lite alakali bir durum mevcuttur netten araştırdın mı?

Sadece pubg demi yaşıyorsunuz bu durumu ?
Pek sanmıyorum ama yine denemekte fayda var
Oyunu sıfirdan kurmak
Format atmak, güncel driver ve chipset yüklemek

Birde bios guncel mi onu kontrol et
Biosun sürümünü dxdiag dan görebilirsin

Belkide pubg lite alakali bir durum mevcuttur netten araştırdın mı?
Yok sadece pubg liteyle ilgili değil durup dururken oluyor son günde hiç olmadı şimdi tekrar oldu ekran kartı sürücüsünü güncellemeyi deniyeceğim

Merhaba bunun çözümünü biliyorum sanırım ne kadar geç olsa da yine yazayım.
Bende de laptop ta olmuştu.
Isı değeri yüksek olduğundan kendini kapatıyor soğutma sistemini yükseltin veyahut termal macun bakımı yapın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı