Bilgisayar masası dizaynı önerisi

Tiger1

Hectopat
Arkadaşlar bu konu biraz estetik amaçlıdır. o yüzden eleştirmeyin rica ediyorum. Bembeyaz bir PC setup kuracağım. Şu an klavyem beyaz. Mouseyi bu ay beyaz alacağım. Bilgisayarı da bembeyaz şekilde toplayıp masanın üstüne koyacağım. Kısacası her şey beyaz olacak fakat tek sıkıntı var şu an o da mousepadimin turuncu olması ve klavyeyi kapsamaması (son fotoda resmini koydum). Sizce nasıl bir dizayn yapmalıyım? Technopat'ın zevk sahibi ve yaratıcı üyelerini bekliyorum.

Adsız.png
MG_6165.jpg
WhatsApp Image 2024-04-07 at 01.16.46.jpeg

Arkadaşlar bu konu biraz estetik amaçlıdır. O yüzden eleştirmeyin rica ediyorum. Bembeyaz bir PC setup kuracağım. Şu an klavyem beyaz. Mouseyi bu ay beyaz alacağım. Bilgisayarı da bembeyaz şekilde toplayıp masanın üstüne koyacağım. Kısacası her şey beyaz olacak fakat tek sıkıntı var şu an o da mousepadimin turuncu olması ve klavyeyi kapsamaması (son fotoda resmini koydum). Sizce nasıl bir dizayn yapmalıyım? Technopat'ın zevk sahibi ve yaratıcı üyelerini bekliyorum.

Eki Görüntüle 2161367Eki Görüntüle 2161368Eki Görüntüle 2161369

Her şeyi beyaz yapacaksan mousepad fazla sırıtmaz mı? Beyaz bir mousepad alsan olmaz mı?

Her şeyi beyaz yapacaksan mouse pad fazla sırıtmaz mı? Beyaz bir mouse pad alsan olmaz mı?

Hocam zaten sırıtıyor da markası Artisan olunca kıyamıyorum satmaya. Yine de beyaz bir mouse pad daha iyi olur sanki dediğiniz gibi. Öneriniz var mı?

Beyaz neden eleştirilsin ki? tam aksine süper bir görüntü olur.
Mousepad'i beyaz alıcaksın.
Monitör, klavye, mouse, hepsini o resimdeki leptopun oraya koyacaksın, sol köşeden azıcık sağ yapsan yeter. kasayıda yanına koyarsın.
Evet hocam tam da öyle yapacam fakat beyaz mousepad olarak öneriniz var mı ? Klavyeyi de kapsayacak büyüklükte.

Hocam zaten sırıtıyor da markası Artisan olunca kıyamıyorum satmaya. Yine de beyaz bir mouse pad daha iyi olur sanki dediğiniz gibi. Öneriniz var mı?
Sırf markası iyi diye kıymamak olmaz hocam. her şey beyaz o turuncu olmaz öyle. aşırı ironik bir görüntü çıkar ortaya.

Evet hocam tam da öyle yapacam fakat beyaz mousepad olarak öneriniz var mı ? Klavyeyi de kapsayacak büyüklükte.
Mousepad'lerde hiç bilgim yok diyebilirim. onu bilgili birisinden tavsiye alsanız daha iyi olur.

Bu arada alacağım koltuğun da tamamen beyazı yok. Resimdeki gibi satılıyor. Sıkıntı olur mu görüntü açısından ?
Hiçbir sıkıntı olmaz. o kadar beyazlık yetiyor. tamamen beyaz takıntınız varsa tamamen beyaz bir koltuk bakabilirsiniz.

Son olarak, Windows'un arkaplanına da şöyle güzel bir beyaz wallpaper bulabilirseniz şahane olur.
Mümkünse şöyle masanın köşelerine led ışıklarda döşeyebilirsiniz. RGB sevmiyorsanız orası başka tabii.

Hocam zaten sırıtıyor da markası artisan olunca kıyamıyorum satmaya. Yine de beyaz bir mouse pad daha iyi olur sanki dediğiniz gibi. Öneriniz var mı?

Evet hocam tam da öyle yapacağım fakat beyaz mouse pad olarak öneriniz var mı? Klavyeyi de kapsayacak büyüklükte.

Büyük olarak bu olabilir.

Küçük olarak bu olabilir.

Full beyaz kaliteli büyük RGB olanda stok yok.

Beyaz çok güzel ama bence biraz kontrast katmalısın siyah ve beyaz yan yana çok güzel duruyor en azından mousepadi siyah almalısın turuncu da olabilir fakat renk olarak bana hoş gelmedi. Sandalye de siyah ve beyaz gayet iyi ekstra olarak mousepadi ve bir iki parçayı daha siyah yaparsan bence daha hoş gözükür. Çünkü hepsini beyaz yapınca gözün yorulabilir.

Beyaz çok güzel ama bence biraz kontrast katmalısın siyah ve beyaz yan yana çok güzel duruyor en azından mousepadi siyah almalısın turuncu da olabilir fakat renk olarak bana hoş gelmedi. Sandalye de siyah ve beyaz gayet iyi ekstra olarak mousepadi ve bir iki parçayı daha siyah yaparsan bence daha hoş gözükür. Çünkü hepsini beyaz yapınca gözün yorulabilir.
Katılıyorum, Siyah beyazda kullanabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı