Bilgisayar mı almalıyım telefon mu?

PC'den nasıl işler yapıyorsunuz.
Klasik dizi film sosyal medya o bu falan, wp için falan da bilgisayarı kullanıyorum tüm gün açık oluyor. Oyun da bilgisayarım kaldırmadığı için oynamayı bırakmıştım ama assasins creed, katana zero, ori falan oynuyorum az çok yine

Cevapladığınız için çok teşekkürler ama ben piyasayı bayadır takip etmiyorum. Güncel oyunları ortalama ayarlarda açacak toplama vs. bir bilgisayar alabilir miyim ki 13-14k lar bu muhabbet için az kalmıyor mu, ben o yüzden kararsızım

15k civarına alacağın PClerin hepsi1 bilemedin 1,5 sene sonra zortlar. Laptopu satabilirsen tüm parayla bir F/P laptop almanı tavsiye ederim. Eğer laptop alacaksan altına fanlı bir yükselticide almanı öneririm, fanlı olmasa bile bir yükseltici kesin al bayağı fark ediyor. Telefon benim içinde mühim değil mesela Vivo almıştım 1 sene önce 4K ya sadece wp ve Google kullanıyoeum gayet götürüyor ama pihone 7 nasıl olur bilemiyorum.
Yani o kadar sadece arama yapsın falan da demiyorum ama ip7 de ne kadar götürür bilmiyorum o yüzden ben de kararsızım ama dediğiniz de mantıklı. Yani laptop da satınca ne kadar ediyor bilmediğim için, teşekkürler yine de

Klasik dizi film sosyal medya o bu falan, wp için falan da bilgisayarı kullanıyorum tüm gün açık oluyor. Oyun da bilgisayarım kaldırmadığı için oynamayı bırakmıştım ama assasins creed, katana zero, ori falan oynuyorum az çok yine

Cevapladığınız için çok teşekkürler ama ben piyasayı bayadır takip etmiyorum. Güncel oyunları ortalama ayarlarda açacak toplama vs. bir bilgisayar alabilir miyim ki 13-14k lar bu muhabbet için az kalmıyor mu, ben o yüzden kararsızım
O fiyata anca Terraria veya daha düşük oyunları açarsınız. Oyun bilgisayarı şu anda en kötüsü (sıfır için bahsediyorum) 20-25k bandında.

Yani o kadar sadece arama yapsın falan da demiyorum ama ip7 de ne kadar götürür bilmiyorum o yüzden ben de kararsızım ama dediğiniz de mantıklı. Yani laptop da satınca ne kadar ediyor bilmediğim için, teşekkürler yine de
Laptop tam model söyler misin?

O fiyata anca Terraria veya daha düşük oyunları açarsınız. Oyun bilgisayarı şu anda en kötüsü (sıfır için bahsediyorum) 20-25k bandında.

Laptop tam model söyler misin?
özelliklerini zaten söyledim abartmayın şuankinden düşük ayarlarda cs fortnite witcher falan oynuyorum gözüm yükseklerde değil o kadarsajhddsagjh, model isminin 80SR olması gerek

Özelliklerini zaten söyledim abartmayın şuankinden düşük ayarlarda CS Fortnite Witcher falan oynuyorum gözüm yükseklerde değil o kadarsajhddsagjh, model isminin 80sr olması gerek.

Bilgisayar almayı düşünürseniz arkadaşların söylediği gibi sıfır tercih etmeyin, güvenilir bir kişiden ikinci el alırsanız daha iyi bir sisteme sahip olursunuz diye düşünüyorum.

15k yeterli mi bilmiyordum zaten çok yeterli gözükmüyor ama belki laptop satıp üstüne eklerim, daha toplama falan da araştırmaya çalışacağım teşekkürler

Geri
Yukarı