Bilgisayar mı almalıyım telefon mu?

2. el alır mıyım bilmiyorum ama toplama az çok araştırdım öyle vahim şeyler de yok yani. Üstte dediğim gibi ben sslerde özellikleri olan sistemde bile metro bioschok ac fortnite falan oynuyorum 15k ya üstüne dizüstünü de satıp 4-5k ekleyebilirsem beklentimi karşılayacak bir şeyler çıkıyor sanırım, telefon almaktan kesin zaten vazgeçtim de

Biraz abartılmış evet sıfırı baz alarak söylemişlerdir büyük ihtimal.

Benim dediğimde sıfir her parçası kaliteli 6600 sistem 14 k Gaming gende 11 k gibi fiyatlara Arc'a 750 sistemler satıldı gecen gün.

2. el alır mıyım bilmiyorum ama toplama az çok araştırdım öyle vahim şeyler de yok yani. Üstte dediğim gibi ben SS'lerde özellikleri olan sistemde bile metro bioschok AC Fortnite falan oynuyorum 15k ya üstüne dizüstünü de satıp 4-5k ekleyebilirsem beklentimi karşılayacak bir şeyler çıkıyor sanırım, telefon almaktan kesin zaten vazgeçtim de.

15 k sıfır RX 6600 hazır sistem var kaliteli parçalar ile bazen fırsat oluyor A750 sistemler 11 k

Sadece kasası. Bütün her şeyini de alırsan ne kadar olur fiyat? Mesela monitör, mesela kulaklık gibi gibi. Klavye, fare...
Aynen öyle zaten dandik bir ekipman seti kursan 1-2K'ya geliyor.Monitöre 5K say etti 20K bi 3-4K'da ekipman eklesen 25'e geliyor.

Aynen öyle zaten dandik bir ekipman seti kursan 1-2K'ya geliyor.Monitöre 5K say etti 20K bi 3-4K'da ekipman eklesen 25'e geliyor.
önceki cevaplarda da dediğim gibi ekipman ve monitör ihtiyacım yok o şekilde tabii 15k imkansız bi fiyat

Benim dediğimde sıfir her parçası kaliteli 6600 sistem 14 k Gaming gende 11 k gibi fiyatlara Arc'a 750 sistemler satıldı gecen gün.

15 k sıfır RX 6600 hazır sistem var kaliteli parçalar ile bazen fırsat oluyor A750 sistemler 11 k
bu tarz bahsettiğiniz hazır sistemlerden önerdikleriniz varsa atabilir misiniz?

Önceki cevaplarda da dediğim gibi ekipman ve monitör ihtiyacım yok o şekilde tabii 15k imkansız bir fiyat.

Bu tarz bahsettiğiniz hazır sistemlerden önerdikleriniz varsa atabilir misiniz?

Mis gibi sistem bende bu sistemi 6 ay önce almıştım her parçası kaliteli fiyatı da iyi zam yemeden bakın derim ULTIMA-6600 / AMD Ryzen 5 5500 / ASUS Radeon DUAL RX 6600 V2 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR
Gerçi ben aldigimda SSD ve anakart daha kaliteliydi ama bu da iyi.

Geri
Yukarı