Bilgisayar programcılığından yönetim bilişim sistemlerine geçiş mümkün mü?

Tablonun 2023'te ÖSYM tarafından yayımlandığı görünüyor. Eğer gerçekten öyleyse ve bu sistem değişmezse muazzam bir haber oldu. Çok teşekkür ederim!

DGS konusunda çok fazla dağınık haber yığını söz konusu. Bu yüzden bu gibi güncel belgelere erişmesi zor oluyor; tekrar teşekkür ederim bunun benim için anlamı çok büyük.

Ben de anlamış değilim. Hobi olarak bilgisayar programcılığı okumuştum da insanın DGS girip YBS seçebiliyor muyum diye bakası geliyor şimdi. 😀
Hocam eğer önlisans mezuniyetinin üzerinden sadece bir yıl geçtiyse DGS'ye girebiliyorsunuz. Üzerinde DGS hakkınız siliniyor çünkü arada zaman açığı oluyor. En azından ben böyle biliyorum.

Hocam eğer önlisans mezuniyetinin üzerinden sadece bir yıl geçtiyse DGS'ye girebiliyorsunuz. Üzerinde DGS hakkınız siliniyor çünkü arada zaman açığı oluyor. En azından ben böyle biliyorum.

Zaman sınırlaması yok. Zaten lisans bitirdim lazım da değil, öylesine girerim ancak.

Tablonun 2023'te ÖSYM tarafından yayımlandığı görünüyor. Eğer gerçekten öyleyse ve bu sistem değişmezse muazzam bir haber oldu. Çok teşekkür ederim!

DGS konusunda çok fazla dağınık haber yığını söz konusu. Bu yüzden bu gibi güncel belgelere erişmesi zor oluyor; tekrar teşekkür ederim bunun benim için anlamı çok büyük.

Hocam eğer ön lisans mezuniyetinin üzerinden sadece bir yıl geçtiyse DGS'ye girebiliyorsunuz. Üzerinde DGS hakkınız siliniyor çünkü arada zaman açığı oluyor. En azından ben böyle biliyorum.

Yanlış biliyorsun. Ön lisans mezunu olduktan sonra. İstediğin yıl DGS'ye girebilirsin. Zaman açığı diye bir şey yok.

Pardon hocam yanlış bilgi. Düzeltme için teşekkürler. 2 saniye tasarruf etmek için google aramasından kaçıp burada 20 saniye kaybettiğim için çok pişmanım.

DGS konusunda çok fazla dağınık haber yığını söz konusu, bu yüzden bu gibi güncel belgelere erişmesi zor oluyor. Tekrar teşekkür ederim, bunun benim için anlamı çok büyük.
Rica ederim, başarılar. 👍🏻

Geri
Yukarı