Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri okunur mu?

Mirlex

Hectopat
Arkadaşlar SAY 338 bin sıralama geldi ve ben mezun tayfadanım. Bazı sıkıntılardan dolayı mühendislik olmadı, gelmedi, yapamadım. Hayırlısı buymuş ve yazılımda ilerlemek istiyorum. Bununla ilgili bir bölüm seçmek istiyorum ve bu bölümü gördüm. Sizce okunur mu? Ve EA'daki sıralamam ile yönetim bilişim sistemleri de tutuyor fakat o özel, onu bilemiyorum. Önerilerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

Tam tersi durumdayız. Eşit ağırlıkta YBS bölümü birçok Devlet Üniversitesinde tutuyor ama sayısal sıralamamla bu bölüm Devlet Üniversitelerinde tam tutmuyor ve Kıbrıs'taki Vakıf Üniversitelerinde tutuyor.

Muhtemelen Eşit Ağırlıkta YBS veya İİBF yazacağım ama bu bölümü ben de merak ediyorum.

Son düzenleme:
Eğer maddi imkanınız yoksa ya da orta gelirliyseniz paralı okumayın derim. Benim ablam psikoloji son sınıfa geçti geçen sene 3K olan ücret bu sene 5.5k oldu. %50+ tercih indirimi var yani %70 indirimli hali bu şekilde. Bu sene sizin ilk seneniz olacağı ve sürekli fiyat yükseleceği için sıkıntılı olabilir. Yani 5K 4 senenin sonunda 12K ya da fazlasına çıkabilir.

Geri
Yukarı