Bilgisayar toplamak için çok para verilmeli mi?

Ekonomi diye bir gerçek var.

Evet o da birazcık sıkıntı hatta birazcık değil de çok büyük sıkıntı ben GTX yüzü görmedim RTX'i ne yapabilirim açısı bu
Vay be 2 ayda sistem toplamak :(.

:( Ne yazık ki en azından masaüstünüz var laptopum var memnunum ama masaüstü keyfini laptopta yaşıyamam bu bir gerçek
6K üstü saçma geliyor.

Benimki 6200 TL ama laptop yani lisede değiştirmeyi düşünüyorum paramı daima biriktiriyorum güzel bir bilgisayar için

Kendi paranı kazanıyorsan ve bu işe hobi olarak bakıyorsan istediğin kadar harca eğer bütçen elveriyorsa =)

Herkesin bir limiti var sonuçta, kimine 6.000 TL çok gelir kimine 50.000 TL.

Bu konuya değinince ailelerde devreye girmiyor değil yani sonuçta aramızdaki çoğu kişi çocuk diyebiliriz çocuklarada fazla bir şey vermezler ve kendimiz nereye kadar kazanabilirizki mecbur dersimize bakacağız iyi meslek alamazsak yıllarımız boşa gidecek

Bu konuya değinince ailelerde devreye girmiyor değil yani sonuçta aramızdaki çoğu kişi çocuk diyebiliriz çocuklarada fazla bir şey vermezler ve kendimiz nereye kadar kazanabilirizki mecbur dersimize bakacağız iyi meslek alamazsak yıllarımız boşa gidecek
Valla Amerika'da 14-15 yaşında çocuk biriktirdiği harçlıklarla RTX 3080 sistem kurabiliyor, ama malum ülkemizdeki ekonomi nedeniyle biz anca paylaştığı konuya beğeni atıyoruz Reddit'te =)
Neyse konu dağılmasın. Dediğim gibi kendin para kazanmaya başladıkça istediğin tarz sistemleri kurarsın.

Valla Amerika'da 14-15 yaşında çocuk biriktirdiği harçlıklarla RTX 3080 sistem kurabiliyor, ama malum ülkemizdeki ekonomi nedeniyle biz anca paylaştığı konuya beğeni atıyoruz Reddit'te =)
Neyse konu dağılmasın. Dediğim gibi kendin para kazanmaya başladıkça istediğin tarz sistemleri kurarsın.
E sende de 3080 var :D

Yeni konular

Geri
Yukarı