Bilgisayar toplamak için çok para verilmeli mi?

Daha fazla bir şey demeyeceğim kavga çıkartmak istemiyorum

Sen kimsin ya bilgisayar alamıyor diye ağlayan çocuğun tekisin. Ben ise Alamanyada yarı dönem olarak yaşayan birisiyim. Senin işine gelmiyor sanırım çalışmak çabalamak. Hayatında gitmediğin ülkeyi benden iyi mi bileceksin ?

Sen kimsin ya bilgisayar alamıyor diye ağlayan çocuğun tekisin. Ben ise Alamanyada yarı dönem olarak yaşayan birisiyim. Senin işine gelmiyor sanırım çalışmak çabalamak. Hayatında gitmediğin ülkeyi benden iyi mi bileceksin?

Sen cidden her şeyi ciddiye alıyorsun biz burada sohbet edelim diye konu açtık dertleşelim diye sen burada Almanya diye bağırıyorsun
Daha fazla mesaj yazarsan cevap yazmıyacağım

Sen kimsin ya bilgisayar alamıyor diye ağlayan çocuğun tekisin. Ben ise alamanyada yarı dönem olarak yaşayan birisiyim. Senin işine gelmiyor sanırım çalışmak çabalamak. Hayatında gitmediğin ülkeyi benden iyi mi bileceksin?

Yeter be ne artislik tasladın en büyük sensin tamam gitte şirkette çalışmaya devam et sen Almanya'da yarı dönem olarak yaşıyorsun ama buna emin olki o çocuğun tırnağı kadar olamazsın.

Sen kimsin ya bilgisayar alamıyor diye ağlayan çocuğun tekisin. Ben ise alamanyada yarı dönem olarak yaşayan birisiyim. Senin işine gelmiyor sanırım çalışmak çabalamak. Hayatında gitmediğin ülkeyi benden iyi mi bileceksin?

Boşu kes madem bu kadar zenginsin niye 2 Euro'luk oyunu korsan indiriyorsun :D? Zaten yorumlarında kendinle çelişip duruyorsun yazdığın tek mantıklı yorum yok CS:GO'daki toxic Rus'lardan farkın yok.

Screenshot_20210406-140424_Chrome.jpg

Screenshot_20210406-140523_Chrome.jpg

Geri
Yukarı