Sistem Toplamak Zor mudur?

weekz

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni bir sistem toplamak istiyorum. Benim için bir ilk olacak bu ama beceremezsem diye korkuyorum. Sizce sistem toplamak zor mudur? Vatan çalışanları yapıyormuş, bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
İki hafta içinde bende bir bilgisayar toplayacağm Technopat rehberlerini izleyerek öğrendim zaten konuya aşinalığm vardı bu rehberleri izle öğrenmiş olursun.Kolay gelsin.

Kendi topladığın sistemi kullanma zevki bambaşkadır. Bu konuda Technopat ın rehberlerinden faydalırsan emin ol hiç bi sorunla karşılaşmazsın.

Ellenmeyecek bir şey yok denemeden bilemezsin, korkacağın bir şey de yok, Technopat'ın bir sürü rehber videoları var. Gidip Vatan'da parçaları seçip, çalışanlarada montajlattırabilirsin.

Sistem toplamayı Technopat'ın rehberlerine bakarak çok rahat bir biçimde öğrenebilirsin. Ben geçen yıl izleyerek öğrendim şimdi arkadaşlarım bilgisayar aldığında ben topluyorum ve para alıyorum karşılığında. Hafta sonlarını ayırsan öğrenirsin.

Daha önceden ufak tefek deneyimin yoksa baştan sona toplamak sıkıntılı olabilir. Videoları izle, yaparım dersen olur. Sonuçta araba motoru indirmeyeceksin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı