Bilgisayar toplamak

Windows 11 pro kullanmak isteyenler 5200 tl para mı vermek zorunda ? Yoksa torrentten 0 tl ye mi almalı ?

Seçim sizin.
Korsana asla destek yoktur, Bazı yerlerden daha da ucuz'a alabilirsin.

Bu arada herkes boş konu, saçma konu demiş, adam kendince eğlenmek, güldürmek istiyor, keşke daha nazik bir şekilde söyleseydiniz, nazikten kastığım direk boş konu, saçma konu denmemeliydi, daha hoş bir şekilde söylenip karşı tarafın da kalbini kırmamadan, moralini bozmadan söylenebilirdi.

Bu arada herkes boş konu, saçma konu demiş, adam kendince eğlenmek, güldürmek istiyor, keşke daha nazik bir şekilde söyleseydiniz, nazikten kastığım direk boş konu, saçma konu denmemeliydi, daha hoş bir şekilde söylenip karşı tarafın da kalbini kırmamadan, moralini bozmadan söylenebilirdi.

Birkaç psikolojik hastalığım olsa belki komiğime gider, gülerdim. Bana konunun komik ve eğlenceli kısmını söyle de güleyim.

Birkaç psikolojik hastalığım olsa belki komiğime gider, gülerdim. Bana konunun komik ve eğlenceli kısmını söyle de güleyim.
Hocam daha nazik bir şekilde söyleyebilirsiniz, boş konu, saçma konu demeye gerek yok, eğer söylemek isterseniz, ''mallesef pekte komik olmamış, eline sağlık ama hiç komik değil'' diyebilirsiniz, evet gülmek zorunda değilsiniz, sana komik gelemeyen konu bazılarına gelmiştir.

Windows.png

Konuyu çok anlamadım ama indirimde nasıl zam gelmiş?

Yeni konular

Geri
Yukarı