Bilgisayar toplayacak olsanız hangi siteyi tercih ederdiniz?

Hangi site?

• Oy verenlerin toplamı
    70

fryzen

Kilopat
Makaleler
24
Bilgisayar toplayacak olsanız hangi siteyi tercih ederdiniz? Neden? Ben bol çeşit, ilgili müşteri hizmetleri ve uygun fiyatlı olması nedeniyle Sinerji'yi tercih ederdim.

Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim. İndirim dönemlerinde değil, normal dönemde bütün sistemi tek siteden toplayacak şekilde yorum yaparsak daha objektif olacağı kanaatindeyim.

2016'dan bu yana Vatan Bilgisayar'ı tercih ediyorum. Eski OEM'cisi ben başka bir yerde staj yaparken idari işler müdürüydü, bir diğer OEM'cisi de çoğu konuda özelden yardımcı oldu. Çoğu zaman internetteki diğer sitelerden belki 50-100₺ pahalı satıyorlar ama onların sistemi toplaması sanki inşaat izlemek gibi, aşırı zevkli. :D

İstanbul içi arabanla gidip alabileceksen İtopya olabilir ama internetten alacaksan kesinlikle önermediğim tek site itopya. QP iyidir, seni üzmez. Müşteriyle ilgilenmeleri felan da gayet iyi işlerini temiz ve iyi yapıyorlar. Vatandan da gönül rahatlığıyla toplayabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı