Bilgisayara galiba virüs bulaştı

BlackFBI

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Bilgisayarımda YouTube'dan müzik dinlerken Kaspersky'dan gelen bir uyarı gördüm. Backdoor falan yazıyordu sonra uygulamaların hiçbirine giremedim yola ulaşılamadı izniniz bulunmayabir falan diyor. Ne yapabilirim?

Dosya Ekleri

• 20210809_192423.jpg
    20210809_192423.jpg
    131 KB · Görüntüleme: 184
  • 20210809_192814.jpg
    20210809_192814.jpg
    443,2 KB · Görüntüleme: 203
Son düzenleyen: Moderatör:
Denedim fakat kaldır yok değiştir çıkıyor sadece ona basınca da kaldırma işleminin bitmesini bekleyin diyor.
Sağ tıklayarak dosya konumunu açtığınızda dosyalar içerisinde "uninstaller.exe" vb. bir yazılım bulunuyor mu? Görev yöneticisinden çalışan Kaspersky uygulamalarını durdurduktan sonra tekrar onu deneyebilirsiniz.

Son çare olarak Kavremover Tool bulunuyor:

Sağ tıklayarak dosya konumunu açtığınızda dosyalar içerisinde "uninstaller.exe" vb. bir yazılım bulunuyor mu? Görev yöneticisinden çalışan Kaspersky uygulamalarını durdurduktan sonra tekrar onu deneyebilirsiniz.

Son çare olarak kavremover tool bulunuyor:

Kaspersky bilgisayarda kalıcı olabilir mi? Çünkü hem Denetim Masası'ndan silmek mümkün değil hem de Microsoft dosyasında bu arada kavremover i indireceğim şimdi.

Son çare olarak kavremover tool bulunuyor:

Bu resme göre lisans var mı yok mu anlayamadım varsa Avast'ı sileceğim.

Dosya Ekleri

• nE.PNG
    nE.PNG
    8,9 KB · Görüntüleme: 30
Kaspersky bilgisayarda kalıcı olabilir mi? Çünkü hem Denetim Masası'ndan silmek mümkün değil hem de Microsoft dosyasında bu arada kavremover i indireceğim şimdi.

Bu resme göre lisans var mı yok mu anlayamadım varsa Avast'ı sileceğim.

Şirket bilgisayarı anladığım kadarıyla. 58 bilgisayar için ortak lisans alınmış fakat 2015'te sona ermiş. Gündelik kullanım için uygun bir yazılım değil.

Kavremover'ı denediniz mi?

Şirket bilgisayarı anladığım kadarıyla. 58 bilgisayar için ortak lisans alınmış fakat 2015'te sona ermiş. Gündelik kullanım için uygun bir yazılım değil.

Kavremover'ı denediniz.

Hmm tamam deneyeyim o zaman.

Geri
Yukarı