Çözüldü Bilgisayara virüs bulaştı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Selam arkadaşlar, az önce bilgisayarıma kaç tane virüs programı yüklemeye çalışsam da hata verdi. CMD üzerinden komut denedim erişim engellendi dedi. Defender sürekli tehdit uyarısı veriyor. Şu an format atmam çok çok zor. Virüsleri nasıl silebilirim sizce?

Sistem geri yükleme yapmayı dene.

Online tarama yapabilirsiniz.

Malwarebytes kurmayı da deneyebilirsiniz.

Artı -2 Eksi
Başka bir bilgisayar varsa Avast veya Kaspersky Rescue Disk'ini kurun. İşletim sisteminden bağımsız çalıştıkları için zararlı onları durduramayacaktır.

Başka bir bilgisayar varsa Avast veya Kaspersky Rescue Disk'ini kurun. İşletim sisteminden bağımsız çalıştıkları için zararlı onları durduramayacaktır.

Deneyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
''Bu bilgisayarı sıfırla'' eylemi var. Arama yerinden bulabilirsiniz en azından sıfırlandıktan sonra temiz bir tarama yaparsınız. Ama önemli dosyalarınız var ise çok bir fikrim yok.

Artı -6 Eksi
''Bu bilgisayarı sıfırla'' eylemi var. Arama yerinden bulabilirsiniz en azından sıfırlandıktan sonra temiz bir tarama yaparsınız. Ama önemli dosyalarınız var ise çok bir fikrim yok.
Bu işlem büyük ihtimalle zararlıyı temizlemez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı