Çözüldü Bilgisayara virüs bulaştı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

80derecekolonya

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarımda az önce Bluetooth özelliğini kaybolduğunu fark ettim. Sürücü güncellemeye çalışırken başlat çubuğunda viewndow diye bir şey gördüm. Hiçbir şey yapamıyorum, üstüne tıklıyorum sağ tık yapıyorum ama hiçbir şey olmuyor. Ne yapmalıyım ve Bluetooth'un kaybolması ile bu virüsün alakası olabilir mi? Sürüm Windows 11 Home Single Language Edition. Bilgisayarın içinde kart bilgileri hesap şifreleri de dahil olmak üzere önemli bilgilerim var arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz böyle bir sorunla ilk kez karşılaşıyorum 😕
Bu bir virüs mü yoksa trojan mı?
Az önce bilgisayara hard disk ve üç adet flash bellek takmıştım, dosya aktarımı yapıyordum. Virüs bunlardan bilgisayara veya bilgisayardan bunlara geçiş yapmış olabilir mi?

Biraz araştırma yaptım ve madenci virüsü olduğunu öğrendim. Mouse imlecim donduğunda bulaştı muhtemelen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

1. Virüs taraması yaptınız mı ?

2. Kaynak tüketimi ne durumda ?

3. Görev yöneticisinde gözünüze farklı görünen bir uygulama veya hizmet görüyormusunuz ?

4. Yeniden başlattımayı denediniz mi?

Kaspersky indirip tam tarama yapın halleder zaten.
Merhaba,

1. Virüs taraması yaptınız mı ?

2. Kaynak tüketimi ne durumda ?

3. Görev yöneticisinde gözünüze farklı görünen bir uygulama veya hizmet görüyormusunuz ?

4. Yeniden başlattımayı denediniz mi?
Mutlaka virüs taraması yapın. İçiniz rahat etmezse en temizinden bir format at.
Görev yöneticisindeki işlemleri kontrol edin gözünüze garip gelen bir program var mı?
Sorun çözüldü virüsü kaldırmıştım ama yine de açıklamalarınızdan dolayı hepinize teşekkür ederim arkadaşlar. Sorunun nasıl çözüldü olarak işaretlendiğini bilmiyorum.

Biraz araştırma yaptım ve madenci virüsü olduğunu öğrendim. Mouse imlecim donduğunda bulaştı muhtemelen.
Hocam İskelet Ordusu Atmanızı Öneririm.
İyi Forumlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı