Bilgisayara Virüs Bulaştı

SnnZynlv

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Bilgisayarıma virüs bulaştı hiç bir şekilde CMD açamıyorum. Tarayıcıya antivirüs, malwarebytes, anti-malware yazıyorum 1 saniye içinde tarayıcı kapanıyor. Tarayıcıda kendi kendine saçma-sapan siteler açılıyor. Newcityinworld.ru, bestadbit gibi siteler. Başka bilgisayardan antivirüs indirdim Malwarebytes flash diske attım virüslü Pc'de setup dosyasını açtığım gibi kapanıyor. Format atılmıyor hata veriyor. Çözümü bilen var mı? Windows Powershell açılıyor.

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Rehberi takip ederek format atmanız en iyisi olacaktır. Temizlenmeyle düzelmez bir hale gelmiş.

Başka bilgisayar bulabilirsen Windows 8 64 veya 32 bit İSO dosyasını indir(Artık hangi Windows sürümü kurmak istiyorsan.). USB Tool ile aktar sonra Kendi bilgisayarına gel BIOS menüyü aç. Boot bölümüne gel. Oradan External Device Boot kısmını "Enable" yap. Ardından External Device'ı 1. sıraya taşı. Kaydet ve çık de Windows yükleme ekranı karşına gelecektir. Bu şekilde format atabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Rehberi takip ederek format atmanız en iyisi olacaktır. Temizlenmeyle düzelmez bir hale gelmiş.
Windows 8 iso yok bende

Combofix kullan W7 ise W8'de acilir mi bilmiyorum.
Denedim işe yaramıyor.
Başka bilgisayar bulabilirsen Windows 8 64 veya 32 bit İSO dosyasını indir(Artık hangi Windows sürümü kurmak istiyorsan.). USB Tool ile aktar sonra Kendi bilgisayarına gel BIOS menüyü aç. Boot bölümüne gel. Oradan External Device Boot kısmını "Enable" yap. Ardından External Device'ı 1. sıraya taşı. Kaydet ve çık de Windows yükleme ekranı karşına gelecektir. Bu şekilde format atabilirsin.
Format atabiliyorum 6-7 kez attım. Ama bu kez hata veriyor. Windows 8 ISO yok elimde.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı