Bilgisayara virüs girdi

Şu anda bu forumdan araştırdım ESET diye bir antivirüs programı indirdim virüs buldu şu anda PC'yi yeniden baslatmamı istedi başlattım. Hocam bu işlemler PC'yi tamamen sıfırlar mı?

Formatlamak en iyi çözüm dedikleri gibi, formatlamak istemiyorsan ikinci bir virüs programı indirip tekrar tarama yap, ESET şu an nasıl bilmiyorum ama önceden her virüs u bulamıyordu ne olur olmaz 2. Bir programla tarama yap.

Formatlamak en iyi çözüm dedikleri gibi, formatlamak istemiyorsan ikinci bir virüs programı indirip tekrar tarama yap, ESET şu an nasıl bilmiyorum ama önceden her virüs u bulamıyordu ne olur olmaz 2. bir programla tarama yap.

Kaspersky olur mu? Sizin de önerebileceğiniz program var mı?

Formatlamak en iyi çözüm dedikleri gibi, formatlamak istemiyorsan ikinci bir virüs programı indirip tekrar tarama yap, ESET şu an nasıl bilmiyorum ama önceden her virüs u bulamıyordu ne olur olmaz 2. Bir programla tarama yap.

ESET iyi antivirüs ama ben hiç önermiyorum yıllar sonra ilk kez kullandım ilk denemede mavi ekran yemiştim 2020'den beri elimi sürmüyorum.

Windows u sıfırlamak yetersiz, en iyisi temiz kurulum yapmalısınız. Güvenilirliğinden emin olmadığınız yamaları indirmeyin, geçmiş olsun.

Daha önce Windows'a virüs bulasmisti çok önceden ama, ESET'i kuramamıştım internete zor zar giriyordu. Norton ile silmiştim virüsü.

Forum da en çok Kaspersky öneriyorlar.
norton denicem sonra kasperky o zaman

ESET iyi antivirüs ama ben hiç önermiyorum yıllar sonra ilk kez kullandım ilk denemede mavi ekran yemiştim 2020'den beri elimi sürmüyorum.
siz kaspersky'mi kullanıyorsunuz ?

Hocam en dandik antivirüs olan Windows Defender virüsü algılamış sen izin mi verdin? Cidden PC kullanmayı bırakmalısın.
Her insan hata yapabilir hocam normaldir. Geçmiş olsun. Tüm şifrelerinizde farklı şifre kullanarak değiştirin. Şifreleri de eski usül not tutup bir deftere yazın.

Yeni konular

Geri
Yukarı