Bilgisayarcıda haftalık 1300 lira iyi mi?

Biriktirdiğin parayla kendi dükkanını aç kara geç zamanından zarar ediyorsun sadece bu zamanda 1300 TL neki 2 otobüslü bir yola çıksan ayda 1000 TL ödeyeceksin zaten.
Şimdi sana soruyorum ey dost, bu adam ayda iki tane magnum zar zor yerken nasıl dükkan açsın? Allah aşkına haftalık 1300 TL ne demek? Hele bu parayla dükkan açmak. Yani E5'e çıkıp iş yapsa o günlük kazancı büyük ihtimalle adamın yıllık kazandığı paraya eş olacak. Adam resmen Afrika'nın çölündeki köleyle aynı ücreti kazanıyor. Edit: Adam profil fotoğrafındakiyle aynı durumda şuan.

Şimdi sana soruyorum ey dost, bu adam ayda iki tane magnum zar zor yerken nasıl dükkan açsın? Allah aşkına haftalık 1300 TL ne demek? Hele bu parayla dükkan açmak. Yani E5'e çıkıp iş yapsa o günlük kazancı büyük ihtimalle adamın yıllık kazandığı paraya eş olacak. Adam resmen Afrika'nın çölündeki köleyle aynı ücreti kazanıyor.

Ben açar demedim zaten dostum yemeden içmeden biriktirsin o paraya çalışan birisi yemeden içmeden biriktirir ne yiyecek zaten bir döner bile en kötü yerde olmuş 80 90 TL babası el atsın dükkan açsınlar çalıştırmaya meraklıysa.

Şimdi sana soruyorum ey dost, bu adam ayda iki tane magnum zar zor yerken nasıl dükkan açsın? Allah aşkına haftalık 1300 TL ne demek? Hele bu parayla dükkan açmak. Yani E5'e çıkıp iş yapsa o günlük kazancı büyük ihtimalle adamın yıllık kazandığı paraya eş olacak. Adam resmen Afrika'nın çölündeki köleyle aynı ücreti kazanıyor.

Benim amacım dükkan açmak değil! Bir şeyi düzgün anlayın! Ben 1 hafta sonra ayrılcam!

İstersem ayrılırım üstat zaten yemek olsun gezme olsun her şey adamdan gidiyor.

Senin fikrin belli o zaman yapabileceğim bir şey yok.

Fakat şöyle söyleyeyim, haftalık 1300, aylık 5200 TL yapıyor. Yaşıtların Migros'ta akşama kadar tiktok izleyerek 4 katı fazlasını alıyor.

Kendine yazık ediyorsun. Baba zoru ile dediğine göre hala aynı evdesin o yüzden çok bir şey demeyeceğim, kafana göre ayarla.

Geri
Yukarı