Bilgisayarcıdan Bilgisayar Toplanır mı?

Bütçeni belirtir misin? Küçük yaşlarda çalıştığım bir bilgisayarcıda RAM çalındığına tanık olmuştum, önermiyorum.
Max 6800 lira ama sistemi ilk başta ekran kartı olmadan alacağım. Elimde R7 240 ekran kartı var, sistemi biraz bu şekilde kullanacağım. Elime para geçince ekran kartı alırım.

Bilgisayarcıdan alınmaz, he ama illa alıcaksanız yanınızda anlayan biri bulunsun. Bir de gözünüzün önünde yaparsa işlemi daha iyi olur.

Hocam hepsini izlettim ama cehalet işte.

Tanıdığım bilgisayarcılardan bile kazık yedim. Mahalle bilgisayarcılarına kesinlikle güvenmiyorum. Hepsi çakalın teki. Hepsi eski sistemleri satma derdindeler. Ayrıca, montaj ücretini kimi site 0,99₺'ye, kimi de bedavaya yapıyor. Benim sıkla kullandığım bir yöntem, bir kişinin aklına yavaşça girmek. Mesela, "Aa, baba MSI ekran kartlarında indirim varmış. Normalde 4000₺ ama indirim günlerinde 2500₺ olmuş." gibi, yavaştan huyuna gitmekten geçiyor. Günlük hayatta çok kullanıyorum, şiddetle tavsiye ederim .

Orjinal ve yasal bir Windows 10 Windows 10 - Microsoft Store Türkiye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…