Bilgisayarcıdan Bilgisayar Toplanır mı?

Bütçeni belirtir misin? Küçük yaşlarda çalıştığım bir bilgisayarcıda RAM çalındığına tanık olmuştum, önermiyorum.
Max 6800 lira ama sistemi ilk başta ekran kartı olmadan alacağım. Elimde R7 240 ekran kartı var, sistemi biraz bu şekilde kullanacağım. Elime para geçince ekran kartı alırım.

Hocam önermem mahalle bilgisayarcılarını pek bilgileri yok, işlemciyi ters takarlar RAM'leri kırarlar vb uzun iş kaliteli bir bilgisayarcı biliyorsan ona götürebilirsin, bu arada marka PC'nin farkını anlamak için aşağıdaki gibi videoları ailene izletebilirsin:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
.
.
Hocam hepsini izlettim ama cehalet işte.

Tanıdığım bilgisayarcılardan bile kazık yedim. Mahalle bilgisayarcılarına kesinlikle güvenmiyorum. Hepsi çakalın teki. Hepsi eski sistemleri satma derdindeler. Ayrıca, montaj ücretini kimi site 0,99₺'ye, kimi de bedavaya yapıyor. Benim sıkla kullandığım bir yöntem, bir kişinin aklına yavaşça girmek. Mesela, "Aa, baba MSI ekran kartlarında indirim varmış. Normalde 4000₺ ama indirim günlerinde 2500₺ olmuş." gibi, yavaştan huyuna gitmekten geçiyor. Günlük hayatta çok kullanıyorum, şiddetle tavsiye ederim 😄 .

Hocam ne 60 doları, Teknobiyotik 50 TL civarına, Sinerji 40 TL civarına topluyor sistemi. Windows 10, 10-20 TL zaten. Yani onun açısından bakarsanız tabi bu dönemde dükkan kirasını falan karşılaması zor o yüzden fazla fiyat çekiyor.
Orjinal ve yasal bir Windows 10 Windows 10 - Microsoft Store Türkiye

Yeni konular

Geri
Yukarı