Bilgisayarda antivirüse gerek var mıdır?

Herkese selam. 4 GB RAM'e ve Intel Celeron N4020 işlemciye sahibim. Sizce bilgisayarımda antivirüs kullanmalı mıyım? Yoksa 1-2 haftada bir Hitman. Pro yazılımıyla tarama yapsam yeter mi? İyi sosyaller!

Normalde Internet Security lazım günümüz için. Internet Security, Antivirüs yoksa Windows virüslere karşı etkisiz kalır. Bu da istenmeyecek bir şey olduğunu düşünüyorum. Sistem kötüyse ya da antivirüs yazılımı sistemi çok yavaşlatıyorsa kullanılmayabilir ama yine de aktif olarak koruması olmasa bile ESET Online scanner gibi en azından tarama yapan bir aracı öneririm.

Erkek adam antivirüs kullanmaz. 😂 Eskiden antivirüs kullanmazdım sadece her hafta portable antivirüs indirip taratıyordum.

Şöyle bir deneme süresi bitene kadar (1 ay boyunca) ESET'i kuralım bakalım. Sonra haftalık olarak Hitman.Pro kullanırız.

Herkese selam. 4 GB RAM'e ve Intel Celeron N4020 işlemciye sahibim. Sizce bilgisayarımda antivirüs kullanmalı mıyım? Yoksa 1-2 haftada bir Hitman. Pro yazılımıyla tarama yapsam yeter mi? İyi sosyaller!

Kaspersky kullanabilirsiniz, dediğim gibi virüsler çok gelişti bu yüzden bir antivirüs kullanın derim.

Geri
Yukarı