Çözüldü Bilgisayardan garip bir ses geliyor ve açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ankidaster

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayardan garip bir ses geliyor ve açılmıyor HDD sağlığına baktığımda normal gözüküyordu. Bunu nasıl düzeltirim?
Ses:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• IMG20221231160711.jpg
    IMG20221231160711.jpg
    144,1 KB · Görüntüleme: 15
Çözüm
Büyük ihtimalle hard disktir böyle bir olayı bende yaşadım tamirciye götürdüğümde hard diskin bozulduğunu söyledi bende yenisini alıp taktırmıştım.
Bilgisayardan garip bir ses geliyor ve açılmıyor HDD sağlığına baktığımda normal gözüküyordu. Bunu nasıl düzeltirim?
Ses:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
BIOS ayarlarını default'a çekip tekrar deneyin. Mümkünse farklı hard disk ile de deneyebilirsiniz default'a çekmek işe yaramazsa.

Ses:

Büyük ihtimalle HDD ölmüş hocam.

Büyük ihtimalle hard disktir böyle bir olayı bende yaşadım tamirciye götürdüğümde hard diskin bozulduğunu söyledi bende yenisini alıp taktırmıştım.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı