Bilgisayardan gelen yanık kokusu

atakoc

Femtopat
Ya dün akşam eve misafir çocuğu geldi. Bilgisayarımda oyun oynamaya başladı ben de bir hava alayım diye dışarı çıktım. 30dk sonra geldiğimde ne göreyim! Çocuk masama koltuğuma bilgisayarın kasasının içine anakarta her yere işemiş. PC'yi de açık bırakıp gitmişler. PC'den tuhaf tuhaf sesler geliyordu RGB'ler yanıp sönüyordu biraz da sidikli yanık kokusu gibi bir şey kokuyordu oda. Pirince yatırayım dedim şu anda sabah oldu. Ne yapmalıyım, açayim mi PC'yi? Korkuyorum patlayacak diye.

Sehrail

Picopat
Değilim kardeşim hem de hiç değilim aradan kaç ay geçti hala şoktayım hala şaşırıyorum nasıl olabilir böyle bir şey. Çocukla 1 kere göz göze geldik bakkaldan ekmek alıyordu. Ben gözüne bakınca 200km hızla kaçtı gitti. Ailesi defalarca özür diledi yani ne diyebilirim ne yapabilirim düşündükçe buga giriyorum mahkemeye gidip bilgisayarıma işediler mi diyeceğim hastaneden RTX 2070'in üstündeki sidik dnalarınımı tarattıracağım bilemiyorum önümde yatıyor güzelim RTX 2070 takamıyorum bilgisayara her oyunu Low'da oynarken içim gidiyor ona baktıkça.

Hocam keşke bozuk olmayan parçaları yeni PC'nize aktarsaydınızda bozuk olan parçaların yerine yeni yeni parçalar alsaydınız.

FousterCamP

Centipat
Yer
Kaer Morhen
Git parasını söke söke al kardeşim ailesinden. Her şey nezaketle falan olmuyor.

Highgarden

Picopat
Ben olsam o çocuğun ağzını burnunu kırardım ve ailesinden o paranın 2 katını söke söke alırdım. Hele bir vermesinler...😉

Yeni konular

Yukarı