Bilgisayardan konsola geçmek

PS Store pahalı zaten ona bir şey demiyorum. Ancak kutulu oyunlar daha ucuza bulunuyor özellikle indirim zamanlarında. Hani PS'i en pahalı haliyle PC'yi de en ucuz haliyle değerlendiriyorsun şu an. :D Ona bakılırsa buyurun Elden Ring PC fiyatı:

1641566082922.png

Zevk işi göreceli. Ben PC'nin kendisine de bayılırım ama oyun keyfi konsolda her zaman ön planda. Çünkü başka şeylerle ilgilenmene gerek yok. Al aç oyna bu kadar. PC'de de Gamepad ile oynuyorum zaten oyunlarımı.

PS Store pahalı zaten ona bir şey demiyorum. Ancak kutulu oyunlar daha ucuza bulunuyor özellikle indirim zamanlarında. Hani PS'i en pahalı haliyle PC'yi de en ucuz haliyle değerlendiriyorsun şu an. :D Ona bakılırsa buyurun Elden Ring PC fiyatı:

Eki Görüntüle 1263348

Zevk işi göreceli. Ben PC'nin kendisine de bayılırım ama oyun keyfi konsolda her zaman ön planda. Çünkü başka şeylerle ilgilenmene gerek yok. Al aç oyna bu kadar. PC'de de Gamepad ile oynuyorum zaten oyunlarımı.
Günümüzde yeni nesil oyunların bu fiyatta olması normal. Steam'in sabit dolar kuru bir yere kadar.

PS yi en pahalı haliyle değerlendirmiyorum mağazanın yarısının fiyatları böyle zaten. Bahsettiğim oyunu Steam'den 80 TL ye almıştım ayrıca :)

İşin içine zevkleri karıştırmayın. Steam'deki çoğu oyun yeteri kadar ucuz. Ha bu arada günümüzde PS tarafının ülkemizde elle tutulur bir yanı yok. Hem oyunları pahalı hem kendisi, seven kullanır orası ayrı bir konu.

O zaman PS fiyatları da normal. :D Kutulu fiyatlarına bir bak istersen TLOU2 150 TL'ydi en son indirimde. TLOU2'yi PC'de ücretsiz deneyimleyebilirsin orası ayrı. ;D

O zaman PS fiyatları da normal. :D Kutulu fiyatlarına bir bak istersen TLOU2 150 TL'ydi en son indirimde. TLOU2'yi PC'de ücretsiz deneyimleyebilirsin orası ayrı. ;D
TLO2 oynamak için 10 yıllık konsola para vermek, nerden baksanız mantık akıyor. XBOX tarafı varken PS nin yüzüne bakılmaz.

PC de bütün oyunları ücretsiz deneyimleyebilirsiniz orası ayrı, ;D

Son düzenleme:
TLOU2 PS5'te de var. Zaten bi TLOU2 PC'deki oyunların çoğundan çok daha iyi deneyim yaşatır. PS Exclusive oyunların kalitesinde PC'de kaç tane oyun var? :D

Geri
Yukarı