Bilgisayardan konsola geçmek

Oyun oynarken arkana yaslanacak rahat bir koltuğun, büyük bir ekranın varsa ve bu tarz seviyorsan otomatik aim aç oyunları öyle oyna; öne eğilerek, odaklanarak oynuyorsan konsol bu durumda PC'den çok kötü. Genel olarak yazdım.

Oyun oynarken arkana yaslanacak rahat bir koltuğun, büyük bir ekranın varsa ve bu tarz seviyorsan otomatik aim aç oyunları öyle oyna; öne eğilerek, odaklanarak oynuyorsan konsol bu durumda PC'den çok kötü. Genel olarak yazdım.

Neymiş öyle dimdik oturmak Single oyunlarda? Yaslanacaksın dede gibi koltuğa-yastığa ohhhh.

20 yıldır bilgisayar üzerinden oyun oynayan birisi olarak hayatımın yanlışını yaptım. O da bilgisayarımı satıp konsola geçiş yapmak oldu.
İlk başlarda her şey güzeldi özellikle RTX3060 sistemim de Battlefield 2042 oyunun da mükemmel bir kare hızına sahip değilken konsol da sahiptim. Fakat gelelim şu konsolların kola zorunlu tutmasına. Ya arkadaşım PC'de kol ile oynuyorsak izin ver de şu sistemde mouse klavye ile oynayalım.
Ve ne yaptım yarın konsolu satıp tekrar masaüstüne geçiş yapıyorum arkadaşlar siz de ben gibi PC ile büyüdüyseniz böyle bir yanlış yapmayın.
Klavye mouse kullanabilirsiniz. Öyle biliyorum. Konsol oyunlar için para yettiği sürece gayet iyi bir araç bence pişman olmalık durum yok.

Bir sürü FPS oyun konsol için klavye fare desteği sunuyor ve bunu biliyorsun, sırf dikkat çekeceğim diye troll konu açma.

Battlefield oynuyorum onda da yok. Warzone da denedim gecikmeli onda da. Üzgünüm senin kadar zevksiz değilim animeci kardeşim :D boş yapma. Ortalığı karıştırmaya küfür yemek hoşuna mı gidiyor bilmiyorum...
Düşüncemi paylaştım PC satıp konsol almak isteyen arkadaşlar var. Senin gibi boş insanlar yorum yapmak için yorum yapıyor. İlgi çekmeye çalışan sensin animeci.

@lain7 seni bazı konularda da gördüm, herkese ters yorumlar yapıyorsun dikkat et canını sıkarlar senin bir gün. Arkadaşın yok sanırım fazla. Ailen Xbox'da temizlik görevlisi mi bu kadar savunuyorsun?
@lain7 mesajı sil anca senin gibi karaktersizler bu forumu kirletiyor.

Son düzenleme:
RX 560 ile ne oynamayı düşünüyorsun acaba? :D
Series S le bütün oyunları oynamayı. RX 560'la da çoğu oyunu lowda oynamayı ve internet de gezmeyi düşünüyorum. En kötü günlük işler için işlevsel bir laptop alırım.

Ya da Series X alıp 3-4 bin paranın cebimde kalmasını isterim.

Geri
Yukarı