Bilgisayarı birisi mi kullanıyor?

• Konuyu başlatan scaexx
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 474
Merhaba, ben bugün oyun oynuyordum ve aniden mouse imlecim hareket etmeye başladı. Ben hareket ettikçe mouse imlecim de hareket ediyordu. En sonunda ben mouseden elimi çektim ve imleç oynamaya başladı. Sağ üst köşeye doğru ilerliyordu sanirim oyunu kapatmak için. O anki korkudan hemen bilgisayarımı alt F4 çekip kapattım. Sizce ne olmuş olabilir?
Hocam anlattığınız şeylerin tam oalrak aynısı bana da olmuştu. Bilgisayarım o zaman Java güncellemesini ertelemişti bende yapmaya üşeniyordum. Ekran çok karanlıktı oyunlardaki performans berbattı. Sizin dediğiniz olay olunca bilgisayarın Aç / Kapat Tuşuna basılı tutup resetledim. Ve olay birdaha da olmadı.

Hocam eğer Steam hesabınızı arkadaşlarınıza paylaşıyosanız sizin oyununuzu izleyebiliyorlar o şekilde mousenizi hareket ettirmiş olabilir hesabınızdaki kişi.

Merhaba, ben bugün oyun oynuyordum ve aniden mouse imlecim hareket etmeye başladı. Ben hareket ettikçe mouse imlecim de hareket ediyordu. En sonunda ben mouseden elimi çektim ve imleç oynamaya başladı. Sağ üst köşeye doğru ilerliyordu sanirim oyunu kapatmak için. O anki korkudan hemen bilgisayarımı alt F4 çekip kapattım. Sizce ne olmuş olabilir?
Steam üzerinde bedava hesaplara girdiniz ya da hesabınızı birileriyle paylaştınız mı? Remote control üzerinden böyle şeyler yapabiliyorlar.

Steam üzerinde bedava hesaplara girdiniz ya da hesabınızı birileriyle paylaştınız mı? Remote control üzerinden böyle şeyler yapabiliyorlar.
Evet. Genellikle paylaşımlı hesaplarda remote play kapatmayıp üstüne interneti veya çevrimiçi modu kapatmazsak kontrol olabilir. Bence de olay bunla alakalı.

Geri
Yukarı