Bilgisayarı satıp Xbox almak mantıklı mı?

Xbox konsollar edge desteği alacaktı, aldı mı bilmiyorum orayı kaçırdım. Ama aldıysa şuan bilgisayarda yapabileceğiniz şeyleri yapabilirsiniz.
Bence o olmasa bile değer. Bir de Series S alırsanız tadından yenmez.

Bilgisayar kullanımınız oyun odaklıysa konsola geçmeniz gayet mantıklı bana kalırsa. Üstelik pek de pahalı olmayan aylık üyelikle çok sağlam oyunlar oynanabiliyorken gayet iyi olabilir. Ancak diğer konularda bir bilgisayarın yerini asla tutamaz.

Bilgisayar kullanımınız oyun odaklıysa konsola geçmeniz gayet mantıklı bana kalırsa. Üstelik pek de pahalı olmayan aylık üyelikle çok sağlam oyunlar oynanabiliyorken gayet iyi olabilir. Ancak diğer konularda bir bilgisayarın yerini asla tutamaz.

5 aydır PC'nin yüzüne bakmıyorum geçen hafta bir oyun oynayayım dedim 20-30 FPS LoL gireyim dedim 40-50 FPS kafayı yedirtecekti bana.

Eğer bilgisayarınızı genellikle oyun için kullanıyorsanız geçmenizi tavsiye ederim. Zaten eski bir sistem pek kullanışlı olmaz günümüzde bilgisayara ihtiyacınız olamacaksa Series S'e geçebilirsiniz Netflix ,Amazon Prime vb zaten Xbox'da bulunmakta.

series s şu an 5.000 liralara bulunuyor sanırım. Amaç sadece ve sadece oyun oynamak bile olsa bence konsol pahalı bir tercih. Oyun kütüphanesi ve fiyatları bilgisayarı öne çıkarıyor oldukça.

İşinizi görecek güzel bir pc'niz varsa oyun oynamayı daha zevkli kılmak için yanına bir konsol alınabilir bence.

Series S şu an 5.000 liralara bulunuyor sanırım. Amaç sadece ve sadece oyun oynamak bile olsa bence konsol pahalı bir tercih. Oyun kütüphanesi ve fiyatları bilgisayarı öne çıkarıyor oldukça.

İşinizi görecek güzel bir PC'niz varsa oyun oynamayı daha zevkli kılmak için yanına bir konsol alınabilir bence.

Konsolumda var ancak PC m de Assassin's Creed 3'ü bile 25 FPS bitirdim.

Geri
Yukarı