Bilgisayarım açılmıyor

Bilgisayarciya goturup bunlari desem olur mu?

Bende öyle düşünüyorum bugün bilgisayarciya goturecegim neyi var diye.

Olabilir, ayrıca bilgisayarınızda nasıl bir sorun olduğunu da anlatın ona göre 1-2 fikir çıkartabilir. Kendim bakamadığımdan sadece saydığım şeyleri söyleyebilmekteyim.
Not: Bilgisayarcıya verdiğinizde tüm sistem özelliklerini ezberleyin ya da bir kağıda yazın, bir keresinde beni dolandırmaya çalışıyordu.

Sokak bilgisayarcısına götürmeyin. Bir bakarsınız 2 GB belleğiniz kalır.

Google'dan en iyi yorumu olan şehirde bir yere goturecegim.
Olabilir, ayrıca bilgisayarınızda nasıl bir sorun olduğunu da anlatın ona göre 1-2 fikir çıkartabilir. Kendim bakamadığımdan sadece saydığım şeyleri söyleyebilmekteyim.
Not: Bilgisayarcıya verdiğinizde tüm sistem özelliklerini ezberleyin ya da bir kağıda yazın, bir keresinde beni dolandırmaya çalışıyordu.

Bilgisayari kapattiktan sonra acma tusuna bassam bile acilmiyor ya fanlsr bir saniyeden kisa bir sure donuyor ya da hiç tepki vermiyor basili tutunca ayni seyler oluyor.

Google'dan en iyi yorumu olan şehirde bir yere goturecegim.

Bilgisayari kapattiktan sonra acma tusuna bassam bile acilmiyor ya fanlsr bir saniyeden kisa bir sure donuyor ya da hiç tepki vermiyor basili tutunca ayni seyler oluyor.

Tekrar bana söylemenize gerek yok, götürdüğünüz bilgisayarcıya söyleyeceksiniz bunu :D .

Soyle bir şey daha var PSU isigi yaniyor acmaya calisincs isik gidiyor basili tutunca acma kapama tusuna tekrar isik geliyor acmaya calisinca fan tekliyor ve duruyor isik gidiyor.
PC büyük ihtimalle ölmüş.

Hangi parcalari degistirmem gerek.

Geri
Yukarı