Bilgisayarım hata verip kapandı

grafikibrahim24

Decapat
Hoparlörden donuk cızırtı sesleri geldi ve kapandı. Sorun ne olabilir?

15ab457bb4b2ef4265de9cd54a8f152b.png

Dosya Ekleri

• 1573479275996.png
    1573479275996.png
    531,3 KB · Görüntüleme: 30
Arkadaşlar bilgisayar kapandıktan sonra sorunsuz açıldı ama şöyle söyliyeyim, gerçekten çok sağlam bir sistem yani öyle kasma donma yapacak bir sistem değil fakat bazen 1-2 saniyelik donma ve hoparlörde cızırdama oluyor. Bilgisayarda bir sorun var ama ne olduğunu anlamadım.

Virüs olmadığına eminim çünkü grafik programlarını kurabilmek için daha yeni format attım tertemiz.
Direverleri vb. Windows 10'un otomatik güncelleştirmesi ile yükledim.
RAM'leri yanlış mı taktım diyeceğim CPU-Z ile bakınca 24 GB Dual olarak sorunsuz gözüküyor ne yapmalıyım?

Arkadaşlar bilgisayar kapandıktan sonra sorunsuz açıldı ama şöyle söyliyeyim, gerçekten çok sağlam bir sistem yani öyle kasma donma yapacak bir sistem değil fakat bazen 1-2 saniyelik donma ve hoparlörde cızırdama oluyor. Bilgisayarda bir sorun var ama ne olduğunu anlamadım.

Virüs olmadığına eminim çünkü grafik programlarını kurabilmek için daha yeni format attım tertemiz.
Direverleri vb. Windows 10'un otomatik güncelleştirmesi ile yükledim.
RAM'leri yanlış mı taktım diyeceğim CPU-Z ile bakınca 24 GB Dual olarak sorunsuz gözüküyor ne yapmalıyım?

CMD'yi Yönetici olarak başlatıp sfc/scannow komutunu kullanın.

Minidump nerden yükleyebilirim?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı