Bilgisayarımda bulduğum "Darling in the FranXX" içerikleri

slayerdutch

Hectopat
Makaleler
8
Az önce arşivimdeki inceleme yazılarını Technopat'a kopyalayıp düzenlemelerini yapacağım diye düşünürken ben bir anda bir şey gördüm. O da, Darling in the FranXX içerikleri. İncelemesi, spoilerları hakkında yorumlarımın olduğu iki tane dosya var. İncelemenin tarihi 16 Şubat 2021, spoiler'ın ise 3 Mart 2021 diyor. İncelemeden başlayayım.

Ben incelemede meğer Zero Two'yu övmüşüm. Son bölümdeki Zero Two'nun leş olduğunu falan belirtmişim vs. vs. Spoiler kısmı benim en çok güldüğüm kısım. Gene incelemede de dediğim gibi son bölümlere doğru biraz sövmüşüm ama çok değil. Alta Sürprizbozan olarak koyuyorum (Not: Adından anlaşılacağı üzere spoiler barındırmaktadır.):

Darling in the FranXX Son bölümlere doğru geçirdiğim kriz sebebi: Hani Mitsuru ile Kokoro bir bölümde bir kültür sebebi evleniyorlar ya, ondan sonra olaylar gelişiyor. Sonra Kokoro hamile kalıyor (S. N: Bu nası bir kültür lan? Bildiğin ergenlik yaşlarında evleniyorlar.). Son bölümde işte, anlayacağınız üzere doğruyor (S. N 2: İşte asıl krizim orada oluyor. Anlaşılan, öncelerinde bir güzel seviştiler, e tabii biz de göremediğimiz için benim de kafamda soru işaretleri oluştu.).

Darling in the FranXX sonu hakkındaki düşüncelerim: Bu nası son?! Sonunda "Yeni bir hikaye başlar." dedi ve başlamadı. Bu son gerçekten rezalet bir son. 74/100

Her neyse. Diyeceklerim bunlar. Konu olsun diye yazdım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı