Darling in the Franxx nasıldır?

FranXX iyi bir anime değil fakat başlangıç için fena olmayabilir. Neon Genesis Evangelion'dan kopyaladıkları çok şey var.
Dram ve biraz romantizm ağırlıklı varsa iyi olur aslında.
Clannad'ı öneririm. Romantizm de var, bolca dram da var. Diğer arkadaşların önerdiği Bunny Girl Senpai de dram ve romantizm açısından iyi bir seri.
Modum yanlış yaparsınız. Anime hayatına Boku no Pico ile başlanır.
Anime önerisi isteyenlerden bu öneriyi alabilirsiniz fakat kendisi aslında normal bir anime değil, gay hentaisi.

Dram ve biraz romantizm ağırlıklı varsa iyi olur aslında.
Violet Evergarden tavsiye ederim. Yalnız, kesinlikle 1080p izlemelisiniz. O görüntü kalitesini sonuna kadar yaşamalısınız. Animasyonu, müzikleri, konusu ve işlenişi ile çok seveceğinizi düşünüyorum. Etraftan hiçbir spoiler yemeden ilk bölümü izleyin bence. Zaten 13 bölüm toplamda. (Bu arada türkanime'de konusunu çok saçma yazmışlar, okuyan %99 yanlış anlar valla 😂)

Finali çok alakasızdı. Ben beğenmedim. Onun dışında başlangıç olarak herkesin başladığı gibi Attack on Titan ile başlayabilirsiniz.

Animlere karşı kötü bir algı oluşturacağını düşünüyorum, açıkçası izlemeniz önermem kişisel olarak.

Şimdi fark ettim de profil kendini belli ediyor geçmiş olsun diyerek farklı şeyler izlemeniz gerektiğini söyleyeyim daha sonra dönüp "Bunu mu beğendim?" dersiniz zamanla.

Yeni konular

Geri
Yukarı