Darling in the Franxx izlenir mi?

Mechalar hakkında konuşursam, ben nedense mechaları sevemedim. Sanki mecha değil, mecha android yapmışlar. Surat var resmen. bir de mechaların hepsi kız sesli. Erkek yok. Ya da ben yanlış hatırlıyorum. Bilmiyorum, ama sevemedim. Bunlara benzer mechalar var mı bilmiyorum. Mimikleri olan mechalar falan. Benim için mecha tek gözlü ve hiç mimiği olmasıdır. Titanfall 2 mechaları gibi. Evangelion'dan çalmayalım diye öyle yaptıklarını düşünüyorum bir de.
Açıkçası ilk izlediğim mecha anime Darling in The Franxx oldu ama onu da mecha için izlediğim söylenemez pek. Erkek sesli olanı da var fakat muhtemelen araç görevini kızlar gördüğü için onlar konuşuyor robotun içinden.

Şimdi gelelim bu animeyi Evangelion'a benzetmeye. Zero Two Evangelion'un şu turuncu saçlı kızı işte adını unuttum, Ichigo Rei Ayanami, Hiro, Shinji-kun, diğerleri gereksiz, absürt karakter.
Zero Two'yu o kadar seviyorum ki resmen PS Network hesabımın profil fotosu, hatta Technopat'taki profil kapağını Zero Two yapıcam.

Doğrudur o son 4 bölümde kriz geçirecektim. Bir spoiler yazımda öyle bir şey yazıyordu galiba.
Sonlara doğru her şey çok anlık geliştiği için pek iyi olmuyor ama kötü bitmiyor, dediğim gibi. Biraz fazla gömülüyor bence.

Genel olarak saçma şeyleri bulunan bir anime.

Zaten anime zamanın da pek olumlu yorumlar ve puanlar almamış, sırf Zero Two (?) ile çok duyulan bir anime oluyor.
Açıkçası biraz dediğiniz gibi oluyor. Biraz kült seriler izlenilince Darling in the Franxx'in çok iyi olmadığını anladım, gördüm. Yine biraz hakkının yendiğini düşünüyorum tabii.

Hocam öyle diyeceğinizi düşünmezdim. Ben izledim ve en sonunda animeye 5/10 verdim resmen. Benim düşüncelerim, eğer mechalı, romantik şeyler seviyorsanız izlenir ama onun haricinde izlenmez. Ben mechasından ve waifusundan izledim.
İzleyenlerin %90'ı zaten waifusundan izliyor :D? Koskoca animeyi sırf bir karakter için izliyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı