Bilinmeyen numarayı öğrenme

Daha fazla  
Herkese merhaba,
Beni bilinmeyen bir numara aradı. Daha doğrusu numara belli ama ben kime ait olduğunu öğrenmek istiyorum. Numara sorgulamaya başvurdum ama "numara veritabanında kayıtlı değildir, kullanıcı iletişim bilgilerini paylaşmamaktadır." diye söylediler. Bu numaranın kime ait olduğunu öğrenmenin bir yolu yok mu? Benim için çok önemli. Tehlikeli bir durum olabilir. Eğer bilginiz varsa yardımcı olursanız çok sevinirim.
Teşekkürler.

Hocam hattınız Turkcell ise engelleyebilirsiniz gizli numaraları ben kapattım.(benim affedersiniz ama sıkıntılı kuzenlerim var gizliden arayıp duruyorlardı.)

İlginiz için teşekkür ederim.
Hocam numarayı neden forumda paylaştın? Şimdi gören her kişi sana mesaj atıp seni rahatsız edebilir. Hatta olmadık yerlere telefon numaranı verebilirler, mesajı düzenleyip kapatmanı öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam numarayı neden forumda paylaştın? Şimdi gören her kişi sana mesaj atıp seni rahatsız edebilir. Hatta olmadık yerlere telefon numaranı verebilirler, mesajı düzenleyip kapatmanı öneririm.
Bilinmeyen kişinin telefon numarası bu. Mesajları bir daha okuyun.
Bilinmeyen numara nasıl öğrenilebilir ki?
118 80, çeşitli veritabanı denetimi yapan siteler?

Bilinmeyen Numaralar Servisinden Numara Sorgulama > Destek > Web > Türk Telekom

Facebook uygulamasında ise kişi numarasını gizlemediyse bilinmeyen numara hakkında fikir edinebilirsiniz. Ancak arayan kişi telefon numarasına profilinde yer vermiyorsa kişiyi görüntüleyemezsiniz. Facebook uygulaması ile kayıtlı numaraları bulmanıza yardımcı olacak ipuçlarına ise aşağıda şu şekilde yer veriyoruz;

• Facebook hesabınıza giriş yapın.
  • Arama butonuna çağrı bırakılan numarayı girin.
  • Enter tuşuna ya da arama tuşuna basın.
  • Çağrı bırakan kişi burada numarasını herkese açık konuma getirdiyse kişinin profiline erişim sağlayabilirsiniz.

Herkese merhaba,
Beni bilinmeyen bir numara aradı. Daha doğrusu numara belli ama ben kime ait olduğunu öğrenmek istiyorum. Numara sorgulamaya başvurdum ama "numara veritabanında kayıtlı değildir, kullanıcı iletişim bilgilerini paylaşmamaktadır." diye söylediler. Bu numaranın kime ait olduğunu öğrenmenin bir yolu yok mu? Benim için çok önemli. Tehlikeli bir durum olabilir. Eğer bilginiz varsa yardımcı olursanız çok sevinirim.
Teşekkürler.

Ben trucaller adlı bir program kullanıyorum. Arayan kişinin adını gösteriyor ve doğru gösteriyor. İstersen kullan Türkiye'de yok ama APK olarak ya da VPN ile indirebilirsin.

Geri
Yukarı