BİM rezaleti

Tüm kalbimle inanıyorum, şubeye erken gelmiştir evet ama erken satışa sunulmamıştır o. 2 tane kola alayım dedim kasa okumadı yeni seri diye.

Hay hay emrin olur, kırıyorum "önyargımı" hemen. Gerçi önyargısı ile ne alakası var kestiremedim.
Sakin olun yav. Erkenden gidip almış işte.

Yalanım olmasın. Dün bi Polosmart kulaklık konusundan sonra bakmak için gittim ve bir tane vardı. Bende aldım geldim. Rezil demeniz hiç hoş değil. İnsanların bilmeden günahını alıyorsunuz.
Dediğin gibiyse lafımı BİM çalışanlarına çeviriyorum o zaman, ne kadar inanmasam da.
Sakin olun yav. Erkenden gidip almış işte.
Hocam kasiyeri evinden takip edip beraber açsa dükkanı anlarım, 1 gün önceden alınmış.

Dediğin gibiyse lafımı BİM çalışanlarına çeviriyorum o zaman, ne kadar inanmasam da.

Hocam kasiyeri evinden takip edip beraber açsa dükkanı anlarım, 1 gün önceden alınmış.
Avcılar Cihangir mahallesinde oturuyorum. Gel buraya göstereyim nerden mouseyi aldığımı.

Avcılar Cihangir mahallesinde oturuyorum. Gel buraya göstereyim nerden mouseyi aldığımı.
500 KM olmasa gelirdim, İzmir'deyim. Bakalım kulaklık bulabilecek miyim Arctis'ten çok memnunum.
Kendisiyle bu kadar çelişen birini ilk defa görüyorum forumda. Ayrıca ''hak yemek'' demişsiniz alakası yok, 12'sinde erkenden gelmiş almış. Ayın 6'sında alanlara bu kadar tepki gösterdiniz mi bilmiyorum.
İyi de bunun ne alakası var? Önceden alınmış ürün, ondan böyleyim. Arkadaşla konuştuk ama laf etmem gereken kişiler sanırım reyon çalışanları, arkadaş da şanslıymış. Görsem ben de alırdım, olayı el altından yürütmüş sandım. Ne olursa olsun orta da gene de hak yeme durumu var ama @282742 senden özür dilerim, tüm laflarım reyon çalışanlarına. Ayın 6'sında alanlara diyecek bir şey yok, umarım tespit edilir bir şekilde.

Geri
Yukarı